H5 De Houthakkers

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Niek Boksebeld
Vice-aanvoerder Tijmen Bouwman
Trainer Saskia Kemps
Trainer Rein Timmermans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Civicum H2-O Den Bosch H12 10:30
Gemert H2-O Helmond H5 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hopbel H3 11 31 10 1 0
2 Gemert H2-O 10 23 7 2 1
3 Don Quishoot H5 11 20 6 2 3
4 Helmond H5 10 16 4 4 2
5 Den Bosch H11 11 15 4 3 4
6 Berlicum H2-O 11 15 4 3 4
7 Oirschot H2-O 11 14 4 2 5
8 Civicum H2-O 10 13 4 1 5
9 Oedenrode H3 11 11 2 5 4
10 Oss H3 11 8 2 2 7
11 Eindhoven H4 11 7 2 1 8
12 Den Bosch H12 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Helmond H5 n.n.b uit
12 mrt Oss H3 n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub Berlicum H2 n.n.b uit
26 mrt HC Oirschot H2 n.n.b thuis
2 apr HC Eindhoven H4 n.n.b uit
16 apr HC Gemert H2 n.n.b thuis
23 apr SMHC De Hopbel H3 n.n.b uit
14 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H12 n.n.b thuis
21 mei C.M.H.C. CIVICUM H2 n.n.b thuis
4 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H11 n.n.b uit
11 jun Sint Oedenrode H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H11 Den Bosch H12 (2-1)final
Hopbel H3 Oss H3 (7-1)final
Gemert H2-O Berlicum H2-O (2-2)final
Eindhoven H4 Oirschot H2-O (3-4)scheduled
Civicum H2-O Oedenrode H3 (1-0)final
Don Quishoot H5 Helmond H5 (4-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Berlicum H2-O Hopbel H3 (1-7)final
Oss H3 Don Quishoot H5 (1-4)scheduled
Helmond H5 Civicum H2-O (4-2)final
Den Bosch H12 Eindhoven H4 (2-3)scheduled
Oedenrode H3 Den Bosch H11 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Hopbel H3 Oirschot H2-O (6-1)final
Don Quishoot H5 Berlicum H2-O (2-2)final
Civicum H2-O Oss H3 (3-3)final
Gemert H2-O Eindhoven H4 (4-3)scheduled
Oedenrode H3 Den Bosch H12 (3-4)final
Den Bosch H11 Helmond H5 (2-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oirschot H2-O Don Quishoot H5 (2-1)final
Oss H3 Den Bosch H11 (0-4)final
Berlicum H2-O Civicum H2-O (4-1)final
Den Bosch H12 Gemert H2-O (3-7)final
Eindhoven H4 Hopbel H3 (1-13)scheduled
Helmond H5 Oedenrode H3 (10-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Helmond H5 Den Bosch H12 (8-0)final
Hopbel H3 Gemert H2-O (2-1)final
Den Bosch H11 Berlicum H2-O (3-0)final
Oedenrode H3 Oss H3 (0-0)scheduled
Civicum H2-O Oirschot H2-O (4-0)final
Don Quishoot H5 Eindhoven H4 (2-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Berlicum H2-O Oedenrode H3 (1-3)final
Oss H3 Helmond H5 (2-3)final
Gemert H2-O Don Quishoot H5 (4-2)final
Oirschot H2-O Den Bosch H11 (0-0)final
Eindhoven H4 Civicum H2-O (2-3)scheduled
Den Bosch H12 Hopbel H3 (0-9)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Oirschot H2-O Gemert H2-O (2-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Don Quishoot H5 Hopbel H3 (1-4)final
Oedenrode H3 Oirschot H2-O (2-1)final
Civicum H2-O Gemert H2-O (1-4)final
Oss H3 Den Bosch H12 (6-2)final
Helmond H5 Berlicum H2-O (1-1)final
Den Bosch H11 Eindhoven H4 (7-3)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Hopbel H3 Civicum H2-O (3-0)final
Berlicum H2-O Oss H3 (7-2)final
Oirschot H2-O Helmond H5 (2-2)scheduled
Gemert H2-O Den Bosch H11 (6-1)final
Eindhoven H4 Oedenrode H3 (2-2)scheduled
Den Bosch H12 Don Quishoot H5 (0-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oedenrode H3 Gemert H2-O (4-4)scheduled
Civicum H2-O Don Quishoot H5 (1-3)final
Berlicum H2-O Den Bosch H12 (2-3)scheduled
Helmond H5 Eindhoven H4 (2-3)scheduled
Oss H3 Oirschot H2-O (0-3)final
Den Bosch H11 Hopbel H3 (2-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Hopbel H3 Oedenrode H3 (5-0)scheduled
Oirschot H2-O Berlicum H2-O (1-2)final
Eindhoven H4 Oss H3 (1-6)scheduled
Don Quishoot H5 Den Bosch H11 (6-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Oss H3 Gemert H2-O (2-4)final
Berlicum H2-O Eindhoven H4 (3-2)scheduled
Den Bosch H12 Oirschot H2-O (2-9)scheduled
Den Bosch H11 Civicum H2-O (0-1)scheduled
Oedenrode H3 Don Quishoot H5 (3-3)final
Helmond H5 Hopbel H3 (3-3)final