H4 De Kanniballen

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Luuk Leenaerts
Trainer Luuc Evers
Trainer Bas Stohr
Mascotte Michiel Schoenmakers
Mascotte Wouter Stevens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oss H4 Son H2-O 10:00
Udenhout H1 Den Bosch H10 12:30
Rapid H2-O Waalwijk H3 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Don Quishoot H4 11 25 8 1 2
2 Liempde H1 11 23 7 2 2
3 Rosmalen H2-O 10 22 7 1 2
4 Waalwijk H4 11 18 6 0 5
5 Best H3 11 18 5 3 3
6 Waalwijk H3 10 16 5 1 4
7 Rapid H2-O 9 16 5 1 3
8 Son H2-O 10 15 5 0 5
9 Den Bosch H10 10 11 3 2 5
10 Were Di H6 11 8 2 2 7
11 Oss H4 10 7 2 1 7
12 Udenhout H1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 n.n.b uit
12 mrt MHC Udenhout H1 n.n.b thuis
19 mrt Liempde H1 n.n.b uit
26 mrt Were Di Tilburg H6 n.n.b thuis
2 apr G.H.C. RAPID H2 n.n.b thuis
16 apr Oss H4 n.n.b uit
23 apr HC Waalwijk H4 n.n.b thuis
14 mei HTCSON Hockey H2 n.n.b uit
21 mei HC Waalwijk H3 n.n.b thuis
4 jun Rosmalen H2 n.n.b uit
11 jun MHC Best H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Rapid H2-O Best H3 (4-4)final
Don Quishoot H4 Den Bosch H10 (2-0)scheduled
Son H2-O Were Di H6 (7-2)scheduled
Liempde H1 Udenhout H1 (5-3)scheduled
Oss H4 Rosmalen H2-O (2-1)scheduled
Waalwijk H4 Waalwijk H3 (1-3)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
Udenhout H1 Don Quishoot H4 (1-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H3 Son H2-O (1-0)scheduled
Best H3 Oss H4 (6-2)final
Rosmalen H2-O Waalwijk H4 (4-1)scheduled
Den Bosch H10 Rapid H2-O (2-5)scheduled
Were Di H6 Liempde H1 (5-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H3 Were Di H6 (7-2)scheduled
Oss H4 Den Bosch H10 (1-1)final
Son H2-O Rosmalen H2-O (2-3)scheduled
Rapid H2-O Udenhout H1 (4-0)final
Waalwijk H4 Best H3 (3-2)final
Don Quishoot H4 Liempde H1 (6-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Udenhout H1 Oss H4 (0-6)final
Best H3 Son H2-O (3-4)scheduled
Rosmalen H2-O Waalwijk H3 (3-1)final
Liempde H1 Rapid H2-O (4-2)scheduled
Den Bosch H10 Waalwijk H4 (4-2)final
Were Di H6 Don Quishoot H4 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rosmalen H2-O Were Di H6 (1-0)scheduled
Oss H4 Liempde H1 (2-5)final
Rapid H2-O Don Quishoot H4 (3-1)final
Son H2-O Den Bosch H10 (2-1)scheduled
Waalwijk H3 Best H3 (6-6)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Udenhout H1 Son H2-O (2-4)scheduled
Best H3 Rosmalen H2-O (2-3)final
Liempde H1 Waalwijk H4 (5-3)scheduled
Were Di H6 Rapid H2-O (2-5)scheduled
Den Bosch H10 Waalwijk H3 (3-1)final
Don Quishoot H4 Oss H4 (2-1)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Waalwijk H4 Udenhout H1 (7-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Best H3 Were Di H6 (3-2)final
Waalwijk H3 Udenhout H1 (9-2)final
Rosmalen H2-O Den Bosch H10 (4-1)final
Oss H4 Rapid H2-O (1-5)final
Son H2-O Liempde H1 (1-2)scheduled
Waalwijk H4 Don Quishoot H4 (2-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Udenhout H1 Rosmalen H2-O (0-8)scheduled
Were Di H6 Oss H4 (6-1)final
Liempde H1 Waalwijk H3 (3-2)scheduled
Rapid H2-O Waalwijk H4 (1-3)scheduled
Den Bosch H10 Best H3 (2-7)final
Don Quishoot H4 Son H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Waalwijk H4 Oss H4 (10-1)final
Waalwijk H3 Don Quishoot H4 (0-4)final
Best H3 Udenhout H1 (9-1)final
Rosmalen H2-O Liempde H1 (2-2)scheduled
Son H2-O Rapid H2-O (3-2)scheduled
Den Bosch H10 Were Di H6 (1-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Waalwijk H4 Were Di H6 (4-1)scheduled
Don Quishoot H4 Rosmalen H2-O (3-1)scheduled
Liempde H1 Best H3 (4-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Waalwijk H3 Oss H4 (7-2)scheduled
Best H3 Don Quishoot H4 (4-0)final
Were Di H6 Udenhout H1 (3-0)final
Son H2-O Waalwijk H4 (1-4)scheduled
Den Bosch H10 Liempde H1 (3-2)scheduled