D7 ESHG Dames

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Isabel Stigt
Vice-aanvoerder Luca Visee
Trainer Luke Mulder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gemert D2-O Heesch D3 11:00
Oirschot D3 Don Quishoot D7 11:00
Eersel D2-O Eindhoven D6 12:15
Den Bosch D12 Boxmeer D3 12:15
Oranje-Rood D12 Heesch D2-O 13:45
Oranje-Rood D13 Helmond D3 15:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eindhoven D6 14 36 12 0 2
2 Boxmeer D3 14 33 10 3 1
3 Helmond D3 15 32 10 2 3
4 Eersel D2-O 15 32 10 2 3
5 Oranje-Rood D13 14 31 10 1 3
6 Oranje-Rood D12 15 24 7 3 5
7 Gemert D2-O 15 20 6 2 7
8 Heesch D3 15 13 3 4 8
9 Heesch D2-O 15 11 3 2 10
10 Oirschot D3 15 10 3 1 11
11 Don Quishoot D7 14 7 3 1 10
12 Den Bosch D12 15 1 0 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 apr HC Oirschot D3 11:00 uit
10 apr MHC Boxmeer D3 n.n.b uit
16 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 12:45 thuis - Jumbo Hockey veld
23 apr HC Oranje Rood D13 14:00 uit
14 mei HC Eersel D2-O 12:45 thuis - UniPartners veld
21 mei HC Oranje Rood D12 10:00 uit
4 jun HC Gemert D2-O 16:45 thuis - Jumbo Hockey veld
11 jun Mixed Hockey Club Heesch D3 15:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Helmond D3 Oirschot D3 (8-2)final
Gemert D2-O Oranje-Rood D13 (4-0)final
Oranje-Rood D12 Eersel D2-O (6-2)scheduled
Eindhoven D6 Boxmeer D3 (1-4)scheduled
Heesch D2-O Don Quishoot D7 (1-3)final
Heesch D3 Den Bosch D12 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Don Quishoot D7 Eindhoven D6 (1-5)final
Oirschot D3 Oranje-Rood D12 (1-0)final
Boxmeer D3 Helmond D3 (4-2)scheduled
Eersel D2-O Gemert D2-O (2-0)final
Oranje-Rood D13 Heesch D3 (6-0)scheduled
Den Bosch D12 Heesch D2-O (0-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gemert D2-O Oranje-Rood D12 (2-2)scheduled
Eindhoven D6 Den Bosch D12 (6-1)final
Boxmeer D3 Oirschot D3 (2-0)scheduled
Heesch D3 Eersel D2-O (1-2)final
Heesch D2-O Oranje-Rood D13 (1-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Den Bosch D12 Helmond D3 (2-9)final
Don Quishoot D7 Boxmeer D3 (2-3)scheduled
Eersel D2-O Heesch D2-O (4-4)scheduled
Oranje-Rood D13 Eindhoven D6 (1-4)final
Oirschot D3 Gemert D2-O (0-3)final
Oranje-Rood D12 Heesch D3 (5-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Don Quishoot D7 Oirschot D3 (2-0)final
Boxmeer D3 Den Bosch D12 (6-2)scheduled
Eindhoven D6 Eersel D2-O (0-3)scheduled
Heesch D3 Gemert D2-O (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Den Bosch D12 Don Quishoot D7 (0-4)final
Oranje-Rood D13 Boxmeer D3 (0-3)final
Eersel D2-O Helmond D3 (2-2)final
Oirschot D3 Heesch D3 (0-1)final
Gemert D2-O Heesch D2-O (4-1)scheduled
Oranje-Rood D12 Eindhoven D6 (1-2)final
MAANDAG 17 OKTOBER 2022
Heesch D2-O Oranje-Rood D12 (1-3)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Helmond D3 Oranje-Rood D13 (1-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Helmond D3 Oranje-Rood D12 (4-1)final
Eindhoven D6 Gemert D2-O (2-0)final
Den Bosch D12 Oirschot D3 (0-3)final
Boxmeer D3 Eersel D2-O (5-0)final
Heesch D2-O Heesch D3 (2-2)scheduled
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D13 (2-5)final
DINSDAG 1 NOVEMBER 2022
Helmond D3 Don Quishoot D7 (4-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Heesch D3 Eindhoven D6 (1-3)final
Eersel D2-O Don Quishoot D7 (4-1)final
Oranje-Rood D13 Den Bosch D12 (8-0)final
Gemert D2-O Helmond D3 (1-3)final
Oranje-Rood D12 Boxmeer D3 (2-2)scheduled
Oirschot D3 Heesch D2-O (4-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Helmond D3 Heesch D3 (4-0)final
Den Bosch D12 Eersel D2-O (1-6)scheduled
Eindhoven D6 Heesch D2-O (4-2)scheduled
Boxmeer D3 Gemert D2-O (2-2)scheduled
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D12 (1-4)scheduled
Oranje-Rood D13 Oirschot D3 (5-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Eersel D2-O Oranje-Rood D13 (1-2)final
Eindhoven D6 Oirschot D3 (4-1)final
Oranje-Rood D12 Den Bosch D12 (3-2)scheduled
Gemert D2-O Don Quishoot D7 (2-0)final
Heesch D2-O Helmond D3 (3-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Helmond D3 Eindhoven D6 (3-5)final
Oirschot D3 Eersel D2-O (1-3)final
Boxmeer D3 Heesch D2-O (2-0)final
Den Bosch D12 Gemert D2-O (0-2)scheduled
Don Quishoot D7 Heesch D3 (1-1)scheduled
Oranje-Rood D13 Oranje-Rood D12 (5-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Heesch D3 Boxmeer D3 (0-6)scheduled
ZONDAG 5 MAART 2023
Oirschot D3 Helmond D3 (1-6)final
Boxmeer D3 Eindhoven D6 (1-2)final
Don Quishoot D7 Heesch D2-O (1-3)final
Eersel D2-O Oranje-Rood D12 (2-0)final
Den Bosch D12 Heesch D3 (1-1)final
Oranje-Rood D13 Gemert D2-O (4-0)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Gemert D2-O Eersel D2-O (0-1)final
Heesch D2-O Den Bosch D12 (2-1)final
Oranje-Rood D12 Oirschot D3 (3-2)scheduled
Helmond D3 Boxmeer D3 (4-6)scheduled
Heesch D3 Oranje-Rood D13 (0-2)final
Eindhoven D6 Don Quishoot D7 (7-1)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Oirschot D3 Boxmeer D3 (1-1)scheduled
Eersel D2-O Heesch D3 (2-1)final
Den Bosch D12 Eindhoven D6 (1-9)final
Oranje-Rood D12 Gemert D2-O (4-1)final
Don Quishoot D7 Helmond D3 (2-4)final
Oranje-Rood D13 Heesch D2-O (11-0)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Helmond D3 Den Bosch D12 (12-1)final
Heesch D3 Oranje-Rood D12 (2-2)final
Gemert D2-O Oirschot D3 (2-1)final
Heesch D2-O Eersel D2-O (1-2)final