D6 De Assepushters

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Leonie Meenderink
Aanvoerder Charlotte Meertens
Trainer Sven Hessing
Trainer Silke Wijdeven
Trainer Steven Wubbolts
Trainer Wietske Zwinkels

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Weert D4 Cranendonck D1 0:00
Oranje-Rood D9 Geldrop D4 0:00
Delta Venlo D5 Horst D2-O 0:00
Don Quishoot D6 Oranje-Rood D10 0:00
HOD D3 Mierlo D2-O 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood D10 10 24 8 0 2
2 Horst D2-O 10 23 7 2 1
3 HOD D3 10 23 7 2 1
4 Mierlo D2-O 10 22 7 1 2
5 HOD D4 10 16 5 1 4
6 Delta Venlo D5 10 13 4 1 5
7 Don Quishoot D6 10 13 3 4 3
8 Weert D4 10 10 3 1 6
9 Geldrop D4 10 5 1 2 7
10 Cranendonck D1 10 4 1 1 8
11 Oranje-Rood D9 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Oranje Rood D10 n.n.b thuis
12 mrt HC Horst D2-O n.n.b uit
19 mrt HC Mierlo D2-O n.n.b thuis
26 mrt HC Delta Venlo D5 n.n.b uit
2 apr H.O.D. D3 n.n.b uit
23 apr HV Weert D4 n.n.b uit
14 mei HC Oranje Rood D9 n.n.b thuis
21 mei Hockey Geldrop D4 n.n.b uit
4 jun HC Cranendonck D1 n.n.b thuis
11 jun H.O.D. D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oranje-Rood D10 Don Quishoot D6 (4-1)final
Mierlo D2-O HOD D3 (3-6)scheduled
Geldrop D4 Oranje-Rood D9 (2-1)final
Horst D2-O Delta Venlo D5 (2-4)scheduled
Cranendonck D1 Weert D4 (5-1)final
WOENSDAG 14 SEPTEMBER 2022
HOD D3 Geldrop D4 (9-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Weert D4 HOD D4 (3-1)final
Don Quishoot D6 Horst D2-O (1-5)scheduled
Delta Venlo D5 Mierlo D2-O (1-3)scheduled
Oranje-Rood D9 Cranendonck D1 (2-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Delta Venlo D5 HOD D3 (0-1)scheduled
HOD D4 Oranje-Rood D9 (3-0)final
Oranje-Rood D10 Weert D4 (2-0)scheduled
Mierlo D2-O Don Quishoot D6 (4-1)final
Cranendonck D1 Geldrop D4 (2-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HOD D3 Cranendonck D1 (7-0)final
Weert D4 Horst D2-O (1-3)final
Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D10 (0-5)scheduled
Don Quishoot D6 Delta Venlo D5 (0-0)scheduled
Geldrop D4 HOD D4 (3-4)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Horst D2-O Oranje-Rood D9 (6-0)final
HOD D4 Cranendonck D1 (5-0)final
Mierlo D2-O Weert D4 (5-0)final
Don Quishoot D6 HOD D3 (3-3)final
DINSDAG 11 OKTOBER 2022
Oranje-Rood D10 Geldrop D4 (3-2)scheduled
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Don Quishoot D6 HOD D4 (0-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Oranje-Rood D9 Mierlo D2-O (0-8)final
Cranendonck D1 Oranje-Rood D10 (1-3)final
Weert D4 Delta Venlo D5 (2-1)scheduled
HOD D3 HOD D4 (0-1)final
Geldrop D4 Horst D2-O (1-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Delta Venlo D5 Oranje-Rood D9 (5-1)final
Horst D2-O Cranendonck D1 (10-1)scheduled
Mierlo D2-O Geldrop D4 (6-2)final
Don Quishoot D6 Weert D4 (1-0)final
Oranje-Rood D10 HOD D4 (3-2)final
VRIJDAG 4 NOVEMBER 2022
Mierlo D2-O HOD D4 (3-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood D9 Don Quishoot D6 (0-1)final
HOD D3 Oranje-Rood D10 (2-1)scheduled
HOD D4 Horst D2-O (2-5)scheduled
Cranendonck D1 Mierlo D2-O (1-4)final
Geldrop D4 Delta Venlo D5 (0-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Delta Venlo D5 Cranendonck D1 (3-1)scheduled
Horst D2-O Oranje-Rood D10 (6-4)scheduled
Weert D4 HOD D3 (0-2)final
Don Quishoot D6 Geldrop D4 (0-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
HOD D4 Delta Venlo D5 (2-0)scheduled
Oranje-Rood D9 Weert D4 (0-0)final
Cranendonck D1 Don Quishoot D6 (2-3)final
Oranje-Rood D10 Mierlo D2-O (3-0)scheduled
Horst D2-O HOD D3 (5-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Weert D4 Geldrop D4 (1-0)final
Delta Venlo D5 Oranje-Rood D10 (1-2)scheduled
Mierlo D2-O Horst D2-O (1-1)scheduled
HOD D3 Oranje-Rood D9 (2-1)final