D5 Scorepioenen

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sophie te Boome
Aanvoerder Lise venema Venema
Trainer Lars Lammers
Trainer Luuk Leenaerts
Trainer Stef Wijffels

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Boekel D2-O Were Di D8 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Civicum D2-O 11 30 10 0 1
2 Den Bosch D9 11 27 9 0 2
3 Den Bosch D8 11 26 8 2 1
4 Boekel D2-O 10 22 7 1 2
5 Basko D2-O 11 15 5 0 6
6 Uden D2 11 14 4 2 5
7 Best D3 11 14 4 2 5
8 Don Quishoot D5 11 14 4 2 5
9 Berkel-Enschot D5 11 13 4 1 6
10 Hopbel D4 11 9 2 3 6
11 Oss D5 11 4 1 1 9
12 Were Di D8 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Best D3 n.n.b uit
12 mrt V.M.H.C. Basko D2-O n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D8 n.n.b uit
26 mrt Were Di Tilburg D8 n.n.b thuis
2 apr Oss D5 n.n.b thuis
16 apr Berkel Enschot D5 n.n.b uit
23 apr HC Boekel D2-O n.n.b thuis
14 mei C.M.H.C. CIVICUM D2 n.n.b uit
21 mei Hockey Club Uden D2 n.n.b thuis
4 jun SMHC De Hopbel D4 n.n.b uit
11 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Civicum D2-O Were Di D8 (15-1)final
Boekel D2-O Uden D2 (1-0)final
Berkel-Enschot D5 Hopbel D4 (2-1)scheduled
Den Bosch D8 Basko D2-O (4-2)final
Don Quishoot D5 Best D3 (3-1)final
Oss D5 Den Bosch D9 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hopbel D4 Boekel D2-O (1-3)final
Basko D2-O Don Quishoot D5 (1-2)final
Den Bosch D9 Berkel-Enschot D5 (2-1)final
Best D3 Oss D5 (2-2)final
Uden D2 Civicum D2-O (1-3)final
Were Di D8 Den Bosch D8 (0-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Civicum D2-O Hopbel D4 (4-0)final
Don Quishoot D5 Den Bosch D8 (0-2)final
Boekel D2-O Den Bosch D9 (3-2)final
Berkel-Enschot D5 Best D3 (0-4)final
Oss D5 Basko D2-O (2-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Basko D2-O Berkel-Enschot D5 (4-2)scheduled
Hopbel D4 Uden D2 (1-1)final
Best D3 Boekel D2-O (3-1)final
Den Bosch D9 Civicum D2-O (4-1)final
Were Di D8 Don Quishoot D5 (0-10)scheduled
Den Bosch D8 Oss D5 (3-0)final
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022
Uden D2 Were Di D8 (2-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Civicum D2-O Best D3 (2-1)final
Boekel D2-O Basko D2-O (5-2)final
Uden D2 Den Bosch D9 (2-3)final
Oss D5 Don Quishoot D5 (1-3)final
Hopbel D4 Were Di D8 (2-0)final
Berkel-Enschot D5 Den Bosch D8 (0-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Best D3 Uden D2 (2-1)final
Basko D2-O Civicum D2-O (1-3)final
Were Di D8 Oss D5 (0-4)final
Don Quishoot D5 Berkel-Enschot D5 (2-2)final
Den Bosch D8 Boekel D2-O (0-0)final
Den Bosch D9 Hopbel D4 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Uden D2 Basko D2-O (5-1)final
Civicum D2-O Den Bosch D8 (2-1)final
Den Bosch D9 Were Di D8 (10-0)scheduled
Boekel D2-O Don Quishoot D5 (8-2)final
Berkel-Enschot D5 Oss D5 (4-2)final
Hopbel D4 Best D3 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Were Di D8 Berkel-Enschot D5 (0-4)scheduled
Basko D2-O Hopbel D4 (3-0)final
Den Bosch D8 Uden D2 (2-2)final
Best D3 Den Bosch D9 (0-2)final
Oss D5 Boekel D2-O (0-13)final
Don Quishoot D5 Civicum D2-O (0-4)final
DINSDAG 8 NOVEMBER 2022
Boekel D2-O Berkel-Enschot D5 (6-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Civicum D2-O Oss D5 (7-0)final
Uden D2 Don Quishoot D5 (4-1)scheduled
Best D3 Were Di D8 (7-0)final
Hopbel D4 Den Bosch D8 (0-4)final
Den Bosch D9 Basko D2-O (4-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Basko D2-O Best D3 (2-1)final
Berkel-Enschot D5 Civicum D2-O (1-2)final
Don Quishoot D5 Hopbel D4 (0-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Civicum D2-O Boekel D2-O (4-3)final
Den Bosch D9 Don Quishoot D5 (2-1)final
Hopbel D4 Oss D5 (6-1)final
Uden D2 Berkel-Enschot D5 (1-3)final
Best D3 Den Bosch D8 (0-4)scheduled
Were Di D8 Basko D2-O (0-5)scheduled
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Oss D5 Uden D2 (2-6)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Den Bosch D8 Den Bosch D9 (1-0)final