D2 Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Arwen Hunter
Aanvoerder Neline Reitsma
Trainer Nick Smit
Trainer Friso Veldhorst
Coach Nick Smit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Boxmeer D2-O Don Quishoot D2-O 9:30
Den Bosch D3 Oss D2-O 10:30
Maastricht D2-O MEP D2 10:45
Oranje-Rood D5 Hopbel D2 15:00
Oranje-Rood D6 Eindhoven D3 11:30
Weert D2-O Best D2-O 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Best D2 19 46 15 1 3
2 Oranje-Rood D5 19 43 14 1 4
3 Maastricht D2 19 38 12 2 5
4 Boxmeer D2 19 30 9 3 7
5 MEP D2 19 28 9 1 9
6 Oranje-Rood D6 19 27 8 3 8
7 Eindhoven D3 19 25 7 4 8
8 Oss D2 19 22 6 4 9
9 Don Quishoot D2 19 20 6 2 11
10 Weert D2 19 19 6 1 12
11 Hopbel D2 19 18 5 3 11
12 Den Bosch D3 19 11 2 5 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei MHC Boxmeer D2 09:30 uit
29 mei HC Oranje Rood D6 16:45 thuis - UniPartners veld
12 jun HC Oranje Rood D5 10:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D5 Best D2-O 1-0
Boxmeer D2-O Weert D2-O 5-2
MEP D2 Eindhoven D3 0-1
Maastricht D2-O Don Quishoot D2-O 5-1
Oranje-Rood D6 Oss D2-O 3-0
Hopbel D2 Den Bosch D3 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Weert D2-O Oranje-Rood D6 1-2
Oss D2-O Oranje-Rood D5 2-1
Best D2-O Maastricht D2-O 5-1
Don Quishoot D2-O MEP D2 1-3
Eindhoven D3 Hopbel D2 2-0
Den Bosch D3 Boxmeer D2-O 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D5 Weert D2-O 6-1
Eindhoven D3 Den Bosch D3 2-3
Oranje-Rood D6 Boxmeer D2-O 0-1
Hopbel D2 Don Quishoot D2-O 2-4
MEP D2 Best D2-O 1-0
Maastricht D2-O Oss D2-O 3-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Best D2-O Hopbel D2 4-2
Den Bosch D3 Oranje-Rood D6 0-3
Don Quishoot D2-O Eindhoven D3 0-5
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D5 0-2
Weert D2-O Maastricht D2-O 1-2
Oss D2-O MEP D2 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Don Quishoot D2-O Den Bosch D3 2-3
Eindhoven D3 Best D2-O 0-1
Hopbel D2 Oss D2-O 0-2
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D6 6-1
MEP D2 Weert D2-O 1-0
Maastricht D2-O Boxmeer D2-O 2-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Boxmeer D2-O MEP D2 4-2
Oss D2-O Eindhoven D3 1-1
Den Bosch D3 Oranje-Rood D5 2-4
Oranje-Rood D6 Maastricht D2-O 2-3
Weert D2-O Hopbel D2 2-4
DONDERDAG 28 OKTOBER 2021
Best D2-O Don Quishoot D2-O 1-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Eindhoven D3 Weert D2-O 0-1
Hopbel D2 Boxmeer D2-O 1-2
MEP D2 Oranje-Rood D6 3-2
Maastricht D2-O Oranje-Rood D5 3-2
Best D2-O Den Bosch D3 2-0
Don Quishoot D2-O Oss D2-O 0-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Den Bosch D3 Maastricht D2-O 0-2
Oranje-Rood D5 MEP D2 5-2
Oranje-Rood D6 Hopbel D2 1-0
Boxmeer D2-O Eindhoven D3 1-0
Weert D2-O Don Quishoot D2-O 5-1
Oss D2-O Best D2-O 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Eindhoven D3 Oranje-Rood D6 2-1
Don Quishoot D2-O Boxmeer D2-O 3-2
Best D2-O Weert D2-O 6-1
Oss D2-O Den Bosch D3 1-1
MEP D2 Maastricht D2-O 1-3
Hopbel D2 Oranje-Rood D5 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
MEP D2 Den Bosch D3 4-4
Weert D2-O Oss D2-O 2-2
Oranje-Rood D5 Eindhoven D3 2-0
Oranje-Rood D6 Don Quishoot D2-O 2-3
Boxmeer D2-O Best D2-O 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Hopbel D2 MEP D2 1-0
Eindhoven D3 Maastricht D2-O 2-2
Don Quishoot D2-O Oranje-Rood D5 1-2
Best D2-O Oranje-Rood D6 1-1
Oss D2-O Boxmeer D2-O 3-1
Den Bosch D3 Weert D2-O 1-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Maastricht D2-O Hopbel D2 3-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Best D2-O Oranje-Rood D5 1-2
Weert D2-O Boxmeer D2-O 1-2
Don Quishoot D2-O Maastricht D2-O 2-1
Oss D2-O Oranje-Rood D6 0-2
Eindhoven D3 MEP D2 1-3
Den Bosch D3 Hopbel D2 0-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Maastricht D2-O Best D2-O 0-2
MEP D2 Don Quishoot D2-O 3-0
Oranje-Rood D5 Oss D2-O 2-0
Oranje-Rood D6 Weert D2-O 1-2
Boxmeer D2-O Den Bosch D3 3-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Oss D2-O Maastricht D2-O 4-1
Best D2-O MEP D2 1-0
Weert D2-O Oranje-Rood D5 0-4
Don Quishoot D2-O Hopbel D2 2-1
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D6 1-2
Den Bosch D3 Eindhoven D3 2-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Oranje-Rood D5 Boxmeer D2-O 3-3
Oranje-Rood D6 Den Bosch D3 1-1
Eindhoven D3 Don Quishoot D2-O 0-1
Maastricht D2-O Weert D2-O 4-1
Hopbel D2 Best D2-O 1-5
MEP D2 Oss D2-O 2-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Boxmeer D2-O Maastricht D2-O 6-0
Den Bosch D3 Don Quishoot D2-O 2-2
Best D2-O Eindhoven D3 3-1
Oss D2-O Hopbel D2 3-1
Weert D2-O MEP D2 4-0
Oranje-Rood D6 Oranje-Rood D5 3-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Maastricht D2-O Oranje-Rood D6 3-1
MEP D2 Boxmeer D2-O 1-0
Hopbel D2 Weert D2-O 2-1
Don Quishoot D2-O Best D2-O 1-2
Oranje-Rood D5 Den Bosch D3 7-1
Eindhoven D3 Oss D2-O 2-0
ZONDAG 1 MEI 2022
Hopbel D2 Eindhoven D3 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Boxmeer D2-O Hopbel D2 2-3
Oss D2-O Don Quishoot D2-O 5-1
Den Bosch D3 Best D2-O 2-5
Oranje-Rood D6 MEP D2 3-0
Oranje-Rood D5 Maastricht D2-O 0-2
Weert D2-O Eindhoven D3 0-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Eindhoven D3 Boxmeer D2-O 1-1
Hopbel D2 Oranje-Rood D6 1-1
MEP D2 Oranje-Rood D5 3-6
Maastricht D2-O Den Bosch D3 5-1
Best D2-O Oss D2-O 4-1
Don Quishoot D2-O Weert D2-O 1-2