Dames1.png ella.png Vera_barvrouw.png Bestuur_lopen.png bestuur_gezellig.png Actie_1.png tjeerdsmomentje.png Supporters_1.png Intro_1.png inloopsessie.png Bestuur_net.png dames1.bestwelgeil.jpg
Agenda
19-2
Wintervoorbereidingstoernooi
22-2
Aanvoerdersoverleg 3
8-3
Bestuursinteresse borrel
15-3
ALV 3
23-4
Batavierenrace
Zoeken
Vandaag jarig
Tim van de Ven
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D7 ESHG Dames

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Michelle van Gelderen
Trainer Luke Mulder
Trainer Sander Vorwerk

Aankomende Speelronde

zondag 7 maart 2021
Thuis Uit Aanvang
HOD D7 Oranje-Rood D12
Heesch D3 Uden D4
Helmond D4 Gemert D2-O
Maastricht D4 Don Quishoot D7
Oirschot D3 HDL D1
Oss D5 Bakel D1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Helmond D4 6 16 5 1 0 17 5 0
2 Bakel D1 6 15 5 0 1 22 10 0
3 Oranje-Rood D12 6 15 5 0 1 12 7 0
4 HDL D1 6 12 4 0 2 20 8 0
5 Maastricht D4 5 9 3 0 2 11 6 0
6 Don Quishoot D7 6 8 2 2 2 10 11 0
7 Heesch D3 6 7 2 1 3 10 12 0
8 Oirschot D3 6 6 2 0 4 15 18 0
9 HOD D7 5 4 1 1 3 10 15 0
10 Oss D5 6 4 1 1 4 4 9 0
11 Gemert D2 6 3 1 0 5 5 15 0
12 Uden D4 6 2 0 2 4 9 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D4 n.n.b uit
14 mrt Oss D5 n.n.b thuis
21 mrt Mixed Hockey Club Heesch D3 n.n.b uit
28 mrt HC Oirschot D3 n.n.b thuis
11 apr mixed hockeyclub HDL D1 n.n.b uit
18 apr Hockey Club Uden D4 n.n.b thuis
25 apr HOB Bakel D1 12:45 uit
16 mei H.O.D. D7 n.n.b thuis
30 mei HC Gemert D2 n.n.b thuis
6 jun HC Oranje Rood D12 n.n.b uit
13 jun HC Helmond D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
HDL D1 Oirschot D3 3-2
Uden D4 Heesch D3 2-4
Bakel D1 Oss D5 2-0
Don Quishoot D7 Maastricht D4 0-5
Gemert D2-O Helmond D4 1-4
Oranje-Rood D12 HOD D7 3-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
HOD D7 HDL D1 1-5
Helmond D4 Oranje-Rood D12 2-0
Maastricht D4 Gemert D2-O 2-0
Oss D5 Don Quishoot D7 1-0
Heesch D3 Bakel D1 1-3
Oirschot D3 Uden D4 6-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Helmond D4 HOD D7 4-2
Oranje-Rood D12 Maastricht D4 3-2
Gemert D2-O Oss D5 1-0
Don Quishoot D7 Heesch D3 2-2
Bakel D1 Oirschot D3 6-2
Uden D4 HDL D1 1-7
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HDL D1 Bakel D1 1-2
Maastricht D4 Helmond D4 0-3
Oirschot D3 Don Quishoot D7 0-4
Heesch D3 Gemert D2-O 2-1
HOD D7 Uden D4 2-2
Oss D5 Oranje-Rood D12 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Helmond D4 Oss D5 2-2
Don Quishoot D7 HDL D1 2-1
Gemert D2-O Oirschot D3 2-4
Oranje-Rood D12 Heesch D3 2-1
Bakel D1 Uden D4 8-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HOD D7 Bakel D1 5-1
Oss D5 Maastricht D4 0-2
Heesch D3 Helmond D4 0-2
Oirschot D3 Oranje-Rood D12 1-2
HDL D1 Gemert D2-O 3-0
Uden D4 Don Quishoot D7 2-2