tjeerdsmomentje.png Intro_1.png inloopsessie.png Bestuur_net.png bestuur_gezellig.png Vera_barvrouw.png Dames1.png dames1.bestwelgeil.jpg Actie_1.png Bestuur_lopen.png Supporters_1.png ella.png
Agenda
19-2
Wintervoorbereidingstoernooi
22-2
Aanvoerdersoverleg 3
8-3
Bestuursinteresse borrel
15-3
ALV 3
23-4
Batavierenrace
Zoeken
Vandaag jarig
Tim van de Ven
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D3 Goaldiggers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nikki Kerkhoff
Trainer Robert de Kerf
Trainer Merlijn Muris

Aankomende Speelronde

zondag 7 maart 2021
Thuis Uit Aanvang
Don Quishoot D3 Best D3-O
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D8
Geldrop D3 Oranje-Rood D7
HCAS D2-O Nova D2-O
HOD D3 Eindhoven D5
Maastricht D3 Meerssen D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Don Quishoot D3 6 13 4 1 1 21 8 0
2 Best D3 6 13 4 1 1 10 5 0
3 Geel-Zwart D2 6 12 3 3 0 10 6 0
4 Oranje-Rood D7 6 11 3 2 1 12 7 0
5 Maastricht D3 6 11 3 2 1 7 3 0
6 HCAS D2 5 9 3 0 2 21 5 0
7 Nova D2 6 7 2 1 3 8 14 0
8 Oranje-Rood D8 6 7 2 1 3 4 12 0
9 Geldrop D3 6 4 1 1 4 8 11 0
10 Meerssen D2 6 4 1 1 4 7 15 0
11 Eindhoven D5 6 4 1 1 4 9 20 0
12 HOD D3 5 2 0 2 3 7 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MHC Best D3 n.n.b thuis
14 mrt HV Meerssen D2 n.n.b uit
21 mrt H.O.D. D3 n.n.b thuis
28 mrt HC Nova D2 n.n.b uit
11 apr Hockey Geldrop D3 n.n.b thuis
18 apr HC Oranje Rood D8 n.n.b uit
25 apr V.M.H.C. Geel-Zwart D2 n.n.b thuis
16 mei HC Oranje Rood D7 n.n.b uit
30 mei HCAS D2 n.n.b thuis
6 jun HC Eindhoven D5 n.n.b thuis
13 jun Maastrichtse Hockey Club MHC D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Meerssen D2-O Maastricht D3 1-4
Nova D2-O HCAS D2-O 0-5
Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D2-O 1-2
Oranje-Rood D7 Geldrop D3 4-1
Eindhoven D5 HOD D3 2-2
Best D3-O Don Quishoot D3 3-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D3 Meerssen D2-O 5-1
HOD D3 Best D3-O 2-4
Geldrop D3 Eindhoven D5 0-1
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D7 4-2
HCAS D2-O Oranje-Rood D8 5-0
Maastricht D3 Nova D2-O 0-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
HOD D3 Don Quishoot D3 1-7
Best D3-O Geldrop D3 2-1
Eindhoven D5 Geel-Zwart D2-O 1-2
Oranje-Rood D7 HCAS D2-O 1-0
Oranje-Rood D8 Maastricht D3 0-0
Nova D2-O Meerssen D2-O 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D3 Nova D2-O 2-2
Meerssen D2-O Oranje-Rood D8 0-1
Geldrop D3 HOD D3 4-1
Maastricht D3 Oranje-Rood D7 0-0
HCAS D2-O Eindhoven D5 11-3
Geel-Zwart D2-O Best D3-O 0-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
HOD D3 Geel-Zwart D2-O 1-1
Geldrop D3 Don Quishoot D3 1-2
Oranje-Rood D7 Meerssen D2-O 1-1
Eindhoven D5 Maastricht D3 0-2
Best D3-O HCAS D2-O 1-0
Oranje-Rood D8 Nova D2-O 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Geel-Zwart D2-O Geldrop D3 1-1
Maastricht D3 Best D3-O 1-0
Meerssen D2-O Eindhoven D5 3-2
Nova D2-O Oranje-Rood D7 1-4
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D8 4-0