inloopsessie.png dames1.bestwelgeil.jpg Bestuur_lopen.png Vera_barvrouw.png Actie_1.png Intro_1.png Bestuur_net.png tjeerdsmomentje.png bestuur_gezellig.png ella.png Supporters_1.png Dames1.png
Agenda
19-2
Wintervoorbereidingstoernooi
22-2
Aanvoerdersoverleg 3
8-3
Bestuursinteresse borrel
15-3
ALV 3
23-4
Batavierenrace
Zoeken
Vandaag jarig
Tim van de Ven
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D2 Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Neline Reitsma
Aanvoerder Emmie Schoutens
Trainer Nick Smit
Trainer Tjeerd Thomassen
Coach Nick Smit
Mascotte Thirza Kuipers

Aankomende Speelronde

zondag 7 maart 2021
Thuis Uit Aanvang
Best D2 Den Bosch D2-O
Boxmeer D2-O Weert D2-O
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D3
Eindhoven D3 Don Quishoot D2-O
MEP D2 Oranje-Rood D5
Oranje-Rood D4 Maastricht D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MEP D2 6 18 6 0 0 14 3 0
2 Boxmeer D2 6 15 5 0 1 16 6 0
3 Oranje-Rood D3 6 14 4 2 0 16 6 0
4 Den Bosch D2 6 13 4 1 1 12 3 0
5 Maastricht D2 6 9 3 0 3 10 9 0
6 Best D2 6 9 3 0 3 7 11 0
7 Oranje-Rood D5 6 7 2 1 3 9 9 0
8 Delta Venlo D3 6 6 2 0 4 8 10 0
9 Don Quishoot D2 6 6 2 0 4 7 11 0
10 Oranje-Rood D4 6 6 2 0 4 7 15 0
11 Weert D2 6 3 1 0 5 3 9 0
12 Eindhoven D3 6 0 0 0 6 4 21 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC Eindhoven D3 n.n.b uit
14 mrt MHC Boxmeer D2 n.n.b thuis
21 mrt MHC MEP D2 n.n.b uit
28 mrt HC Delta Venlo D3 n.n.b thuis
11 apr MHC Best D2 n.n.b uit
18 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b thuis
25 apr HC Oranje Rood D3 n.n.b uit
16 mei HC Oranje Rood D5 n.n.b thuis
30 mei HV Weert D2 n.n.b uit
6 jun HC Oranje Rood D4 n.n.b uit
13 jun Maastrichtse Hockey Club MHC D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D2-O Eindhoven D3 3-0
Weert D2-O Boxmeer D2-O 0-1
Maastricht D2-O Oranje-Rood D4 2-0
Oranje-Rood D5 MEP D2 0-1
Oranje-Rood D3 Delta Venlo D3 4-1
Den Bosch D2-O Best D2 2-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O 2-1
Eindhoven D3 Maastricht D2-O 0-1
MEP D2 Weert D2-O 2-0
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D5 1-0
Best D2 Oranje-Rood D3 2-5
Boxmeer D2-O Don Quishoot D2-O 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D3 Oranje-Rood D4 2-3
Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O 0-0
Oranje-Rood D5 Best D2 3-1
Weert D2-O Delta Venlo D3 2-0
Don Quishoot D2-O MEP D2 2-3
Maastricht D2-O Boxmeer D2-O 3-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Best D2 Weert D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Don Quishoot D2-O 0-1
MEP D2 Maastricht D2-O 2-0
Boxmeer D2-O Eindhoven D3 4-1
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 1-3
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D5 3-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eindhoven D3 MEP D2 1-5
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D4 3-0
Weert D2-O Den Bosch D2-O 1-3
Don Quishoot D2-O Best D2 0-1
Maastricht D2-O Delta Venlo D3 3-1
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D3 2-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D5 1-4
MEP D2 Boxmeer D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Eindhoven D3 5-0
Best D2 Maastricht D2-O 2-1
Den Bosch D2-O Don Quishoot D2-O 3-0
Oranje-Rood D3 Weert D2-O 2-0