gala.jpg Actiefoto en chillbeentjes.jpg bestuur_1.jpg bierpong.jpg inloopsessie.png Dames1.png kanniballen.awesometeam.jpg Supporters_1.png pieter.metzijnknieopen.jpg ella.png heren1.jpg Intro_1.png Actie_1.png brecht2.png tjeerdsmomentje.png dames.goal.jpg dames1.bestwelgeil.jpg bier!.jpg bestuur_2.jpg
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H6 De Houthakkers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bruno Eijkens
Trainer Ayla van Bruggen
Trainer Gwenn Lauffer
Mascotte Laurens de Waal

Aankomende Speelronde

zondag 24 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Den Bosch H10 Uden H3 14:00
Den Bosch H8 Heeze H2 14:00
Don Quishoot H6 Liempde H1 14:45
Geel-Zwart H3 Gemert H3 (O) 15:00
Geldrop H4 Civicum H2 (O) 10:45
Oirschot H2 (O) Best H2 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geldrop H4 10 27 9 0 1 47 23 0
2 Geel-Zwart H3 9 24 8 0 1 40 16 0
3 Civicum H2 10 22 7 1 2 24 10 0
4 Heeze H2 10 18 6 0 4 26 24 0
5 Best H2 9 15 5 0 4 23 22 0
6 Liempde H1 10 15 5 0 5 29 31 0
7 Don Quishoot H6 10 12 4 0 6 20 16 0
8 Gemert H3 10 10 3 1 6 19 34 0
9 Oirschot H2 10 9 3 0 7 20 23 0
10 Den Bosch H10 10 9 3 0 7 21 42 0
11 Uden H3 10 8 2 2 6 20 26 0
12 Den Bosch H8 10 6 2 0 8 14 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Liempde H1 14:45 thuis - Veld 2
15 mrt MHC Best H2 n.n.b uit
22 mrt HOCKEY HEEZE H2 n.n.b thuis
29 mrt HC Gemert H3 n.n.b uit
5 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H3 n.n.b thuis
19 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 n.n.b uit
3 mei Hockey Club Uden H3 n.n.b thuis
10 mei HC Oirschot H2 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 n.n.b uit
24 mei Hockey Geldrop H4 n.n.b uit
7 jun C.M.H.C. CIVICUM H2 n.n.b thuis
14 jun Liempde H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Gemert H3 (O) Den Bosch H8 4-2
Geel-Zwart H3 Geldrop H4 7-5
Uden H3 Don Quishoot H6 0-2
Heeze H2 Oirschot H2 (O) 3-2
Liempde H1 Civicum H2 (O) 1-3
Best H2 Den Bosch H10 7-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch H8 Geel-Zwart H3 0-6
Civicum H2 (O) Uden H3 1-1
Den Bosch H10 Heeze H2 1-3
Geldrop H4 Liempde H1 6-3
Oirschot H2 (O) Gemert H3 (O) 7-1
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
Don Quishoot H6 Best H2 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Best H2 Civicum H2 (O) 1-4
Heeze H2 Don Quishoot H6 4-0
Geel-Zwart H3 Oirschot H2 (O) 1-0
Den Bosch H8 Geldrop H4 2-7
Uden H3 Liempde H1 6-3
Gemert H3 (O) Den Bosch H10 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Liempde H1 Best H2 5-4
Oirschot H2 (O) Den Bosch H8 4-0
Don Quishoot H6 Gemert H3 (O) 7-1
Geldrop H4 Uden H3 6-1
Civicum H2 (O) Heeze H2 5-0
Den Bosch H10 Geel-Zwart H3 1-9
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Best H2 Uden H3 2-1
Gemert H3 (O) Civicum H2 (O) 0-1
Den Bosch H8 Den Bosch H10 3-4
Oirschot H2 (O) Geldrop H4 1-2
Geel-Zwart H3 Don Quishoot H6 2-0
Heeze H2 Liempde H1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Den Bosch H10 Oirschot H2 (O) 5-3
Liempde H1 Gemert H3 (O) 3-0
Civicum H2 (O) Geel-Zwart H3 1-3
Don Quishoot H6 Den Bosch H8 4-0
Uden H3 Heeze H2 1-2
Geldrop H4 Best H2 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Den Bosch H8 Civicum H2 (O) 2-1
Gemert H3 (O) Uden H3 1-1
Geel-Zwart H3 Liempde H1 1-3
Den Bosch H10 Geldrop H4 2-3
Oirschot H2 (O) Don Quishoot H6 1-0
Heeze H2 Best H2 2-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Geldrop H4 Heeze H2 5-2
Liempde H1 Den Bosch H8 3-2
Don Quishoot H6 Den Bosch H10 5-0
Uden H3 Geel-Zwart H3 2-6
Best H2 Gemert H3 (O) 4-3
Civicum H2 (O) Oirschot H2 (O) 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Gemert H3 (O) Heeze H2 3-1
Don Quishoot H6 Geldrop H4 0-4
Den Bosch H10 Civicum H2 (O) 0-4
Oirschot H2 (O) Liempde H1 1-4
Den Bosch H8 Uden H3 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Best H2 Den Bosch H8 1-0
Gemert H3 (O) Geldrop H4 3-6
Uden H3 Oirschot H2 (O) 6-0
Civicum H2 (O) Don Quishoot H6 2-1
Heeze H2 Geel-Zwart H3 4-5
Liempde H1 Den Bosch H10 2-3