dames.goal.jpg dames1.bestwelgeil.jpg brecht2.png inloopsessie.png bestuur_2.jpg bestuur_1.jpg ella.png gala.jpg kanniballen.awesometeam.jpg bier!.jpg bierpong.jpg Actiefoto en chillbeentjes.jpg pieter.metzijnknieopen.jpg tjeerdsmomentje.png Dames1.png heren1.jpg
Agenda
17-11
Teamzondag Assepushters
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
Zoeken
Vandaag jarig
Leonie Meenderink
Jipke Snellen van Vollenhoven
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H4 De Joepies

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Stijn Keuning
Aanvoerder Olof Morra
Trainer Robert Pak
Trainer Mark Willemsz
Mascotte Ward Redel
Mascotte Joachim Wildeboer

Aankomende Speelronde

zondag 17 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Den Bosch H5 Weert H2 (O) 16:00
Nuenen H2 Don Quishoot H4 11:00
Oranje-Rood H9 Basko H2 (O) 13:30
Scoop H2 (O) Eindhoven H2 (O) 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eindhoven H2 9 23 7 2 0 29 13 0
2 Scoop H2 9 21 6 3 0 33 13 0
3 Don Quishoot H4 9 20 6 2 1 27 16 0
4 Weert H2 9 15 4 3 2 27 16 0
5 Basko H2 9 12 4 0 5 21 24 0
6 Nuenen H2 9 6 2 0 7 9 34 0
7 Den Bosch H5 9 4 1 1 7 18 30 0
8 Oranje-Rood H9 9 1 0 1 8 17 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Nuenen H2 11:00 uit
24 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch H5 n.n.b uit
15 mrt HC Oranje Rood H9 n.n.b uit
22 mrt HC Scoop H2 n.n.b thuis
29 mrt HC Eindhoven H2 n.n.b uit
5 apr V.M.H.C. Basko H2 n.n.b uit
19 apr HV Weert H2 n.n.b thuis
10 mei Nuenen H2 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H5 n.n.b thuis
24 mei HC Oranje Rood H9 n.n.b thuis
7 jun HC Scoop H2 n.n.b uit
14 jun HC Eindhoven H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Eindhoven H2 (O) Den Bosch H5 2-0
Basko H2 (O) Don Quishoot H4 1-2
Scoop H2 (O) Oranje-Rood H9 3-1
Weert H2 (O) Nuenen H2 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch H5 Basko H2 (O) 1-2
Oranje-Rood H9 Eindhoven H2 (O) 1-6
Nuenen H2 Scoop H2 (O) 1-5
Don Quishoot H4 Weert H2 (O) 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Don Quishoot H4 Nuenen H2 6-0
Weert H2 (O) Den Bosch H5 3-3
Basko H2 (O) Oranje-Rood H9 5-4
Eindhoven H2 (O) Scoop H2 (O) 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Scoop H2 (O) Basko H2 (O) 3-1
Nuenen H2 Eindhoven H2 (O) 0-2
Den Bosch H5 Don Quishoot H4 3-6
Oranje-Rood H9 Weert H2 (O) 2-6
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Weert H2 (O) Scoop H2 (O) 3-3
Den Bosch H5 Nuenen H2 0-1
Don Quishoot H4 Oranje-Rood H9 3-2
Basko H2 (O) Eindhoven H2 (O) 2-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H9 Den Bosch H5 2-5
Scoop H2 (O) Don Quishoot H4 5-1
Eindhoven H2 (O) Weert H2 (O) 3-2
Basko H2 (O) Nuenen H2 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Nuenen H2 Oranje-Rood H9 3-2
Don Quishoot H4 Eindhoven H2 (O) 3-3
Weert H2 (O) Basko H2 (O) 3-1
Den Bosch H5 Scoop H2 (O) 3-6
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Nuenen H2 Weert H2 (O) 1-6
Oranje-Rood H9 Scoop H2 (O) 1-1
Don Quishoot H4 Basko H2 (O) 4-1
Den Bosch H5 Eindhoven H2 (O) 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Basko H2 (O) Den Bosch H5 4-1
Eindhoven H2 (O) Oranje-Rood H9 3-2
Weert H2 (O) Don Quishoot H4 0-0
Scoop H2 (O) Nuenen H2 6-1