gala.jpg bestuur_2.jpg inloopsessie.png bierpong.jpg bier!.jpg ella.png dames1.bestwelgeil.jpg dames.goal.jpg bestuur_1.jpg tjeerdsmomentje.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg brecht2.png kanniballen.awesometeam.jpg pieter.metzijnknieopen.jpg Dames1.png heren1.jpg
Agenda
17-11
Teamzondag Assepushters
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
Zoeken
Vandaag jarig
Leonie Meenderink
Jipke Snellen van Vollenhoven
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H5 De Kanniballen

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Michiel Boiten
Trainer Martijn Muris

Aankomende Speelronde

zondag 17 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Don Quishoot H3 Hopbel H3 16:45
Don Quishoot H5 Oranje-Rood H10 14:45
Eindhoven H3 Den Bosch H6 14:45
Eindhoven H4 Helmond H4 11:00
Gemert H2 Oranje-Rood H7 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eindhoven H4 9 24 8 0 1 34 12 0
2 Helmond H4 8 22 7 1 0 48 7 0
3 Oedenrode H2 9 20 6 2 1 29 17 0
4 Hopbel H3 8 16 5 1 2 20 22 0
5 Don Quishoot H3 8 13 4 1 3 25 30 0
6 Oranje-Rood H7 8 8 2 2 4 15 21 0
7 Den Bosch H6 8 8 2 2 4 13 24 0
8 Gemert H2 8 6 2 0 6 19 29 0
9 Eindhoven H3 8 6 2 0 6 11 24 0
10 Oranje-Rood H10 8 4 1 1 6 12 23 0
11 Don Quishoot H5 8 3 1 0 7 15 32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov HC Oranje Rood H10 14:45 thuis - Veld 1
24 nov HC Oranje Rood H7 12:00 uit
15 mrt HC Helmond H4 n.n.b thuis
29 mrt Sint Oedenrode H2 n.n.b thuis
5 apr HC Eindhoven H4 n.n.b uit
19 apr HC Eindhoven H3 n.n.b thuis
3 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H6 n.n.b uit
10 mei HC Gemert H2 n.n.b uit
17 mei SMHC De Hopbel H3 n.n.b thuis
24 mei Don Quishoot H3 n.n.b thuis
7 jun HC Oranje Rood H10 n.n.b uit
14 jun HC Oranje Rood H7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Gemert H2 Helmond H4 1-5
Eindhoven H4 Oedenrode H2 (O) 3-1
Oranje-Rood H10 Hopbel H3 2-3
Don Quishoot H5 Den Bosch H6 4-1
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H7 4-2
DONDERDAG 12 SEPTEMBER 2019
Eindhoven H4 Hopbel H3 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch H6 Don Quishoot H3 4-4
Helmond H4 Don Quishoot H5 8-1
Oedenrode H2 (O) Eindhoven H3 2-0
Oranje-Rood H7 Oranje-Rood H10 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H7 Hopbel H3 3-6
Oranje-Rood H10 Den Bosch H6 0-1
Eindhoven H3 Eindhoven H4 2-7
Gemert H2 Oedenrode H2 (O) 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Eindhoven H4 Gemert H2 5-1
Den Bosch H6 Oranje-Rood H7 0-2
Hopbel H3 Eindhoven H3 2-1
Helmond H4 Oranje-Rood H10 7-2
Oedenrode H2 (O) Don Quishoot H5 6-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Den Bosch H6 Hopbel H3 2-2
Don Quishoot H5 Eindhoven H4 0-4
Gemert H2 Eindhoven H3 4-1
Oranje-Rood H7 Helmond H4 0-5
Don Quishoot H3 Oedenrode H2 (O) 0-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Eindhoven H3 Don Quishoot H5 3-0
Hopbel H3 Gemert H2 3-2
Helmond H4 Den Bosch H6 8-1
Oedenrode H2 (O) Oranje-Rood H10 4-2
Eindhoven H4 Don Quishoot H3 7-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Don Quishoot H3 Helmond H4 0-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Helmond H4 Hopbel H3 9-1
Oranje-Rood H10 Eindhoven H4 2-3
Oranje-Rood H7 Oedenrode H2 (O) 3-3
Don Quishoot H5 Gemert H2 3-4
Don Quishoot H3 Eindhoven H3 5-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Eindhoven H4 Oranje-Rood H7 2-0
Gemert H2 Don Quishoot H3 3-5
Oedenrode H2 (O) Den Bosch H6 4-2
Hopbel H3 Don Quishoot H5 1-0
Eindhoven H3 Oranje-Rood H10 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch H6 Eindhoven H4 2-0
Don Quishoot H3 Don Quishoot H5 5-3
Helmond H4 Oedenrode H2 (O) 1-1
Oranje-Rood H7 Eindhoven H3 4-0
Oranje-Rood H10 Gemert H2 3-2