Dames1.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg bestuur_2.jpg Actie_1.png bestuur_1.jpg dames.goal.jpg bier!.jpg brecht2.png Supporters_1.png gala.jpg dames1.bestwelgeil.jpg heren1.jpg inloopsessie.png Intro_1.png ella.png tjeerdsmomentje.png bierpong.jpg pieter.metzijnknieopen.jpg kanniballen.awesometeam.jpg
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H2 Heren 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pim Wevers
Trainer Jordy Cramer

Aankomende Speelronde

zondag 24 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Don Quishoot H2 (O) Were Di H4 16:45
Drunen H2 (O) Goirle H2 (O) 10:30
Drunen H3 Rosmalen H2 (O) 10:30
Tilburg H6 Den Bosch H7 14:15
Waalwijk H2 (O) Berkel-Enschot H4 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Enschot H4 9 27 9 0 0 31 6 0
2 Rosmalen H2 9 21 7 0 2 41 23 0
3 Den Bosch H7 9 21 7 0 2 27 15 0
4 Waalwijk H2 9 19 6 1 2 23 15 0
5 Tilburg H6 9 16 5 1 3 37 18 0
6 Drunen H3 9 12 4 0 5 21 23 0
7 Drunen H2 9 9 3 0 6 18 27 0
8 Were Di H4 9 7 2 1 6 19 38 0
9 Goirle H2 9 6 2 0 7 21 33 0
10 Oranje-Rood H8 10 6 2 0 8 15 29 0
11 Don Quishoot H2 9 4 1 1 7 9 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Were Di Tilburg H4 16:45 thuis - Veld 2
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7 n.n.b uit
22 mrt Rosmalen H2 n.n.b thuis
29 mrt Berkel Enschot H4 n.n.b uit
5 apr HC Waalwijk H2 n.n.b thuis
19 apr MHCD H3 n.n.b uit
3 mei M.H.C. Goirle H2 n.n.b thuis
10 mei HC Tilburg H6 n.n.b thuis
17 mei MHCD H2 n.n.b uit
7 jun HC Oranje Rood H8 n.n.b thuis
14 jun Were Di Tilburg H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Goirle H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 5-1
Den Bosch H7 Drunen H2 (O) 5-1
Were Di H4 Oranje-Rood H8 3-1
Rosmalen H2 (O) Tilburg H6 5-4
Berkel-Enschot H4 Drunen H3 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H8 Goirle H2 (O) 2-1
Drunen H3 Waalwijk H2 (O) 2-4
Don Quishoot H2 (O) Den Bosch H7 1-2
Drunen H2 (O) Rosmalen H2 (O) 2-6
Tilburg H6 Berkel-Enschot H4 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Den Bosch H7 Oranje-Rood H8 3-2
Rosmalen H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 9-0
Goirle H2 (O) Were Di H4 3-1
Berkel-Enschot H4 Drunen H2 (O) 4-0
Waalwijk H2 (O) Tilburg H6 2-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Tilburg H6 Drunen H3 4-0
Oranje-Rood H8 Rosmalen H2 (O) 2-6
Drunen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 0-1
Don Quishoot H2 (O) Berkel-Enschot H4 1-5
Were Di H4 Den Bosch H7 2-6
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Waalwijk H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 3-1
Berkel-Enschot H4 Oranje-Rood H8 3-1
Rosmalen H2 (O) Were Di H4 5-3
Den Bosch H7 Goirle H2 (O) 3-2
Drunen H3 Drunen H2 (O) 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Were Di H4 Berkel-Enschot H4 1-4
Drunen H2 (O) Tilburg H6 3-2
Oranje-Rood H8 Waalwijk H2 (O) 0-3
Don Quishoot H2 (O) Drunen H3 0-4
Goirle H2 (O) Rosmalen H2 (O) 4-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Waalwijk H2 (O) Were Di H4 2-2
Tilburg H6 Don Quishoot H2 (O) 2-2
Rosmalen H2 (O) Den Bosch H7 3-1
Drunen H3 Oranje-Rood H8 4-2
Berkel-Enschot H4 Goirle H2 (O) 5-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Don Quishoot H2 (O) Drunen H2 (O) 3-2
Den Bosch H7 Berkel-Enschot H4 1-2
Oranje-Rood H8 Tilburg H6 1-2
Were Di H4 Drunen H3 4-3
Goirle H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Waalwijk H2 (O) Den Bosch H7 0-3
Tilburg H6 Were Di H4 8-1
Berkel-Enschot H4 Rosmalen H2 (O) 2-0
Drunen H2 (O) Oranje-Rood H8 4-1
Drunen H3 Goirle H2 (O) 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H8 Don Quishoot H2 (O) 3-0
Den Bosch H7 Drunen H3 3-2
Were Di H4 Drunen H2 (O) 2-6
Goirle H2 (O) Tilburg H6 2-9
Rosmalen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-5