Bestuur_voorkant.png ella.png Bestuur_achterkant.png Intro_1.png tjeerdsmomentje.png Supporters_1.png Actie_1.png Bestuur_voorkant_2.png Dames1.png dames1.bestwelgeil.jpg inloopsessie.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Nina van den Elsen
Nienke van den Wittenboer
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H2 Heren 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Yannick Adelaar
Vice-aanvoerder Jeroen de Meer
Trainer Jordy Cramer

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Enschot H4 10 27 9 0 1 32 9 0
2 Rosmalen H2 10 24 8 0 2 47 28 0
3 Waalwijk H2 10 22 7 1 2 26 16 0
4 Den Bosch H7 10 21 7 0 3 29 18 0
5 Tilburg H6 10 19 6 1 3 40 20 0
6 Drunen H3 10 12 4 0 6 26 29 0
7 Goirle H2 10 9 3 0 7 25 33 0
8 Drunen H2 10 9 3 0 7 18 31 0
9 Were Di H4 10 7 2 1 7 21 41 0
10 Don Quishoot H2 10 7 2 1 7 12 37 0
11 Oranje-Rood H8 10 6 2 0 8 15 29 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Were Di H4 Oranje-Rood H8 3-1
Berkel-Enschot H4 Drunen H3 4-0
Den Bosch H7 Drunen H2 (O) 5-1
Goirle H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 5-1
Rosmalen H2 (O) Tilburg H6 5-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Drunen H2 (O) Rosmalen H2 (O) 2-6
Don Quishoot H2 (O) Den Bosch H7 1-2
Tilburg H6 Berkel-Enschot H4 1-2
Drunen H3 Waalwijk H2 (O) 2-4
Oranje-Rood H8 Goirle H2 (O) 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Goirle H2 (O) Were Di H4 3-1
Den Bosch H7 Oranje-Rood H8 3-2
Waalwijk H2 (O) Tilburg H6 2-5
Rosmalen H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 9-0
Berkel-Enschot H4 Drunen H2 (O) 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Tilburg H6 Drunen H3 4-0
Were Di H4 Den Bosch H7 2-6
Don Quishoot H2 (O) Berkel-Enschot H4 1-5
Oranje-Rood H8 Rosmalen H2 (O) 2-6
Drunen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 0-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Waalwijk H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 3-1
Den Bosch H7 Goirle H2 (O) 3-2
Rosmalen H2 (O) Were Di H4 5-3
Drunen H3 Drunen H2 (O) 3-0
Berkel-Enschot H4 Oranje-Rood H8 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Drunen H2 (O) Tilburg H6 3-2
Don Quishoot H2 (O) Drunen H3 0-4
Oranje-Rood H8 Waalwijk H2 (O) 0-3
Goirle H2 (O) Rosmalen H2 (O) 4-6
Were Di H4 Berkel-Enschot H4 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Tilburg H6 Don Quishoot H2 (O) 2-2
Rosmalen H2 (O) Den Bosch H7 3-1
Drunen H3 Oranje-Rood H8 4-2
Berkel-Enschot H4 Goirle H2 (O) 5-1
Waalwijk H2 (O) Were Di H4 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Don Quishoot H2 (O) Drunen H2 (O) 3-2
Were Di H4 Drunen H3 4-3
Oranje-Rood H8 Tilburg H6 1-2
Den Bosch H7 Berkel-Enschot H4 1-2
Goirle H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Waalwijk H2 (O) Den Bosch H7 0-3
Berkel-Enschot H4 Rosmalen H2 (O) 2-0
Drunen H2 (O) Oranje-Rood H8 4-1
Drunen H3 Goirle H2 (O) 3-2
Tilburg H6 Were Di H4 8-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H8 Don Quishoot H2 (O) 3-0
Den Bosch H7 Drunen H3 3-2
Goirle H2 (O) Tilburg H6 2-9
Rosmalen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-5
Were Di H4 Drunen H2 (O) 2-6
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Don Quishoot H2 (O) Were Di H4 3-2
Waalwijk H2 (O) Berkel-Enschot H4 3-1
Drunen H3 Rosmalen H2 (O) 5-6
Tilburg H6 Den Bosch H7 3-2
Drunen H2 (O) Goirle H2 (O) 0-4