brecht2.png ella.png heren1.jpg dames.goal.jpg Actie_1.png Dames1.png bestuur_2.jpg tjeerdsmomentje.png kanniballen.awesometeam.jpg Supporters_1.png dames1.bestwelgeil.jpg bestuur_1.jpg inloopsessie.png pieter.metzijnknieopen.jpg bier!.jpg bierpong.jpg Intro_1.png gala.jpg Actiefoto en chillbeentjes.jpg
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H3 ESHG

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sander Vorwerk
Mascotte Joris Schalks

Aankomende Speelronde

zondag 24 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Den Bosch H6 Gemert H2 14:15
Helmond H4 Eindhoven H3 12:45
Hopbel H3 Oedenrode H2 (O) 10:45
Oranje-Rood H10 Don Quishoot H3 15:30
Oranje-Rood H7 Don Quishoot H5 12:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Helmond H4 9 25 8 1 0 51 9 0
2 Eindhoven H4 10 24 8 0 2 36 15 0
3 Oedenrode H2 9 20 6 2 1 29 17 0
4 Don Quishoot H3 9 16 5 1 3 31 34 0
5 Hopbel H3 9 16 5 1 3 24 28 0
6 Gemert H2 9 9 3 0 6 23 33 0
7 Den Bosch H6 9 9 2 3 4 16 27 0
8 Oranje-Rood H7 9 8 2 2 5 18 25 0
9 Oranje-Rood H10 9 7 2 1 6 14 23 0
10 Eindhoven H3 9 7 2 1 6 14 27 0
11 Don Quishoot H5 9 3 1 0 8 15 33 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Oranje Rood Oranje-Rood H10 15:30 uit
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H6 n.n.b thuis
22 mrt HC Helmond H4 n.n.b uit
5 apr Sint Oedenrode H2 n.n.b uit
19 apr HC Eindhoven H4 n.n.b thuis
3 mei HC Oranje Rood H7 n.n.b uit
10 mei HC Eindhoven H3 n.n.b uit
17 mei HC Gemert H2 n.n.b thuis
24 mei Don Quishoot H5 n.n.b uit
7 jun SMHC De Hopbel H3 n.n.b uit
14 jun HC Oranje Rood H10 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Gemert H2 Helmond H4 1-5
Oranje-Rood H10 Hopbel H3 2-3
Don Quishoot H5 Den Bosch H6 4-1
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H7 4-2
Eindhoven H4 Oedenrode H2 (O) 3-1
DONDERDAG 12 SEPTEMBER 2019
Eindhoven H4 Hopbel H3 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H7 Oranje-Rood H10 1-1
Den Bosch H6 Don Quishoot H3 4-4
Helmond H4 Don Quishoot H5 8-1
Oedenrode H2 (O) Eindhoven H3 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H7 Hopbel H3 3-6
Oranje-Rood H10 Den Bosch H6 0-1
Gemert H2 Oedenrode H2 (O) 2-4
Eindhoven H3 Eindhoven H4 2-7
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Hopbel H3 Eindhoven H3 2-1
Oedenrode H2 (O) Don Quishoot H5 6-4
Eindhoven H4 Gemert H2 5-1
Den Bosch H6 Oranje-Rood H7 0-2
Helmond H4 Oranje-Rood H10 7-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H7 Helmond H4 0-5
Don Quishoot H3 Oedenrode H2 (O) 0-4
Don Quishoot H5 Eindhoven H4 0-4
Gemert H2 Eindhoven H3 4-1
Den Bosch H6 Hopbel H3 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oedenrode H2 (O) Oranje-Rood H10 4-2
Eindhoven H3 Don Quishoot H5 3-0
Eindhoven H4 Don Quishoot H3 7-2
Hopbel H3 Gemert H2 3-2
Helmond H4 Den Bosch H6 8-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Don Quishoot H3 Helmond H4 0-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Don Quishoot H5 Gemert H2 3-4
Helmond H4 Hopbel H3 9-1
Don Quishoot H3 Eindhoven H3 5-2
Oranje-Rood H10 Eindhoven H4 2-3
Oranje-Rood H7 Oedenrode H2 (O) 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Gemert H2 Don Quishoot H3 3-5
Eindhoven H3 Oranje-Rood H10 2-0
Oedenrode H2 (O) Den Bosch H6 4-2
Hopbel H3 Don Quishoot H5 1-0
Eindhoven H4 Oranje-Rood H7 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H10 Gemert H2 4-2
Den Bosch H6 Eindhoven H4 2-0
Helmond H4 Oedenrode H2 (O) 1-1
Oranje-Rood H7 Eindhoven H3 4-0
Don Quishoot H3 Don Quishoot H5 5-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Eindhoven H3 Den Bosch H6 3-3
Eindhoven H4 Helmond H4 2-3
Gemert H2 Oranje-Rood H7 4-3
Don Quishoot H5 Oranje-Rood H10 0-1
Don Quishoot H3 Hopbel H3 6-4