inloopsessie.png Intro_1.png Bestuur_voorkant_2.png Actie_1.png dames1.bestwelgeil.jpg Bestuur_achterkant.png Bestuur_voorkant.png Dames1.png tjeerdsmomentje.png Supporters_1.png ella.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Nina van den Elsen
Nienke van den Wittenboer
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D7 ESHG Dames

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Suzet van Gaalen
Vice-aanvoerder Sterre Cuppens
Trainer Sander Vorwerk
Mascotte Tess Ernest

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HDL D1 11 23 7 2 2 31 19 0
2 Don Quishoot D7 11 22 7 1 3 44 20 0
3 Oss D5 11 22 7 1 3 33 25 0
4 Gemert D2 11 21 7 0 4 28 20 0
5 Den Bosch D12 11 20 6 2 3 34 21 0
6 Bakel D1 11 20 6 2 3 30 17 0
7 Helmond D4 11 19 6 1 4 29 25 0
8 Oranje-Rood D12 11 14 4 2 5 27 31 0
9 Oirschot D3 11 12 4 0 7 19 26 0
10 Uden D4 11 10 3 1 7 27 40 0
11 Deurne D2 11 8 2 2 7 31 35 0
12 Heesch D3 11 0 0 0 11 8 62 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Heesch D3 Helmond D4 2-3
Don Quishoot D7 Den Bosch D12 5-2
Uden D4 Oranje-Rood D12 3-4
Bakel D1 Oss D5 0-0
Oirschot D3 HDL D1 2-4
Deurne D2 (O) Gemert D2 (O) 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
HDL D1 Deurne D2 (O) 5-1
Oranje-Rood D12 Bakel D1 2-2
Oss D5 Don Quishoot D7 5-3
Gemert D2 (O) Heesch D3 6-1
Helmond D4 Uden D4 3-2
Den Bosch D12 Oirschot D3 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HDL D1 Gemert D2 (O) 1-2
Bakel D1 Helmond D4 0-4
Oirschot D3 Oss D5 2-4
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D12 9-1
Uden D4 Heesch D3 6-2
Deurne D2 (O) Den Bosch D12 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Gemert D2 (O) Uden D4 1-2
Oss D5 Deurne D2 (O) 4-1
Heesch D3 Bakel D1 0-8
Oranje-Rood D12 Oirschot D3 4-5
Helmond D4 Don Quishoot D7 1-5
Den Bosch D12 HDL D1 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Den Bosch D12 Gemert D2 (O) 3-1
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D12 1-1
Oirschot D3 Helmond D4 0-2
Don Quishoot D7 Heesch D3 5-0
HDL D1 Oss D5 3-2
Bakel D1 Uden D4 4-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gemert D2 (O) Bakel D1 1-0
Oss D5 Den Bosch D12 0-5
Heesch D3 Oirschot D3 0-2
Uden D4 Don Quishoot D7 3-3
Oranje-Rood D12 HDL D1 0-2
Helmond D4 Deurne D2 (O) 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Oss D5 Gemert D2 (O) 5-3
Don Quishoot D7 Bakel D1 3-1
Deurne D2 (O) Heesch D3 12-0
Oirschot D3 Uden D4 0-2
Den Bosch D12 Oranje-Rood D12 1-4
HDL D1 Helmond D4 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bakel D1 Oirschot D3 3-0
Oranje-Rood D12 Oss D5 4-2
Helmond D4 Den Bosch D12 2-3
Uden D4 Deurne D2 (O) 2-8
Heesch D3 HDL D1 2-6
Gemert D2 (O) Don Quishoot D7 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch D12 Heesch D3 4-0
Oss D5 Helmond D4 3-1
HDL D1 Uden D4 4-2
Oranje-Rood D12 Gemert D2 (O) 0-2
Deurne D2 (O) Bakel D1 1-4
Oirschot D3 Don Quishoot D7 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Uden D4 Den Bosch D12 0-8
Helmond D4 Oranje-Rood D12 4-2
Oirschot D3 Gemert D2 (O) 1-2
Heesch D3 Oss D5 1-5
Bakel D1 HDL D1 3-0
Don Quishoot D7 Deurne D2 (O) 6-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gemert D2 (O) Helmond D4 4-2
Deurne D2 (O) Oirschot D3 2-4
Den Bosch D12 Bakel D1 3-5
HDL D1 Don Quishoot D7 1-0
Oranje-Rood D12 Heesch D3 5-0
Oss D5 Uden D4 3-2