Actiefoto en chillbeentjes.jpg bier!.jpg dames1.bestwelgeil.jpg tjeerdsmomentje.png bierpong.jpg bestuur_2.jpg dames.goal.jpg Dames1.png brecht2.png ella.png gala.jpg inloopsessie.png pieter.metzijnknieopen.jpg bestuur_1.jpg heren1.jpg kanniballen.awesometeam.jpg
Agenda
17-11
Teamzondag Assepushters
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
Zoeken
Vandaag jarig
Leonie Meenderink
Jipke Snellen van Vollenhoven
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D7 ESHG Dames

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Suzet van Gaalen
Vice-aanvoerder Sterre Cuppens
Trainer Sander Vorwerk

Aankomende Speelronde

zondag 17 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Bakel D1 HDL D1 12:45
Don Quishoot D7 Deurne D2 (O) 14:45
Heesch D3 Oss D5 10:45
Helmond D4 Oranje-Rood D12 10:45
Oirschot D3 Gemert D2 (O) 11:00
Uden D4 Den Bosch D12 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HDL D1 9 20 6 2 1 30 16 0
2 Don Quishoot D7 9 19 6 1 2 38 17 0
3 Den Bosch D12 9 17 5 2 2 23 16 0
4 Helmond D4 9 16 5 1 3 23 19 0
5 Oss D5 9 16 5 1 3 25 22 0
6 Gemert D2 9 15 5 0 4 22 17 0
7 Bakel D1 9 14 4 2 3 22 14 0
8 Oranje-Rood D12 9 11 3 2 4 20 27 0
9 Uden D4 9 10 3 1 5 25 29 0
10 Oirschot D3 9 9 3 0 6 14 22 0
11 Deurne D2 9 8 2 2 5 27 25 0
12 Heesch D3 9 0 0 0 9 7 52 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov M.H.C. Deurne D2 14:45 thuis - Veld 2
24 nov mixed hockeyclub HDL D1 11:00 uit
15 mrt Oss D5 n.n.b thuis
22 mrt HC Oranje Rood D12 n.n.b uit
29 mrt HC Helmond D4 n.n.b thuis
5 apr Mixed Hockey Club Heesch D3 12:45 uit
19 apr Hockey Club Uden D4 n.n.b thuis
3 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 n.n.b uit
10 mei HOB Bakel D1 12:45 uit
17 mei HC Gemert D2 n.n.b thuis
24 mei HC Oirschot D3 n.n.b thuis
7 jun M.H.C. Deurne D2 n.n.b uit
14 jun mixed hockeyclub HDL D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oirschot D3 HDL D1 2-4
Bakel D1 Oss D5 0-0
Deurne D2 (O) Gemert D2 (O) 1-4
Uden D4 Oranje-Rood D12 3-4
Heesch D3 Helmond D4 2-3
Don Quishoot D7 Den Bosch D12 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gemert D2 (O) Heesch D3 6-1
Den Bosch D12 Oirschot D3 2-1
Oss D5 Don Quishoot D7 5-3
Helmond D4 Uden D4 3-2
Oranje-Rood D12 Bakel D1 2-2
HDL D1 Deurne D2 (O) 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bakel D1 Helmond D4 0-4
Oirschot D3 Oss D5 2-4
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D12 9-1
Uden D4 Heesch D3 6-2
Deurne D2 (O) Den Bosch D12 1-1
HDL D1 Gemert D2 (O) 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D12 Oirschot D3 4-5
Oss D5 Deurne D2 (O) 4-1
Gemert D2 (O) Uden D4 1-2
Helmond D4 Don Quishoot D7 1-5
Den Bosch D12 HDL D1 2-2
Heesch D3 Bakel D1 0-8
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D12 1-1
Den Bosch D12 Gemert D2 (O) 3-1
Bakel D1 Uden D4 4-3
Don Quishoot D7 Heesch D3 5-0
Oirschot D3 Helmond D4 0-2
HDL D1 Oss D5 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Helmond D4 Deurne D2 (O) 4-1
Uden D4 Don Quishoot D7 3-3
Gemert D2 (O) Bakel D1 1-0
Heesch D3 Oirschot D3 0-2
Oranje-Rood D12 HDL D1 0-2
Oss D5 Den Bosch D12 0-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HDL D1 Helmond D4 3-3
Den Bosch D12 Oranje-Rood D12 1-4
Deurne D2 (O) Heesch D3 12-0
Oss D5 Gemert D2 (O) 5-3
Don Quishoot D7 Bakel D1 3-1
Oirschot D3 Uden D4 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Helmond D4 Den Bosch D12 2-3
Uden D4 Deurne D2 (O) 2-8
Heesch D3 HDL D1 2-6
Bakel D1 Oirschot D3 3-0
Gemert D2 (O) Don Quishoot D7 2-4
Oranje-Rood D12 Oss D5 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D12 Gemert D2 (O) 0-2
Deurne D2 (O) Bakel D1 1-4
Den Bosch D12 Heesch D3 4-0
HDL D1 Uden D4 4-2
Oss D5 Helmond D4 3-1
Oirschot D3 Don Quishoot D7 2-1