kanniballen.awesometeam.jpg pieter.metzijnknieopen.jpg brecht2.png Dames1.png bier!.jpg bestuur_1.jpg Actie_1.png tjeerdsmomentje.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg dames.goal.jpg gala.jpg heren1.jpg ella.png bierpong.jpg bestuur_2.jpg dames1.bestwelgeil.jpg Intro_1.png inloopsessie.png Supporters_1.png
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D6 De Assepushters

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bente Bakker

Aankomende Speelronde

zondag 24 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Best D3 HOD D7 11:00
Cranendonck D2 (O) Don Quishoot D6 12:30
Geldrop D5 Oranje-Rood D10 15:00
Maastricht D4 Weert D3 13:00
Oranje-Rood D11 Maastricht D5 15:30
Scoop D3 Nova D3 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Cranendonck D2 10 28 9 1 0 39 9 0
2 Best D3 10 24 8 0 2 31 10 0
3 Don Quishoot D6 10 22 7 1 2 43 15 0
4 Maastricht D5 10 19 6 1 3 33 27 0
5 Maastricht D4 10 18 6 0 4 33 18 0
6 Oranje-Rood D10 10 16 5 1 4 16 21 0
7 Nova D3 10 14 4 2 4 23 27 0
8 Oranje-Rood D11 10 13 4 1 5 23 18 0
9 HOD D7 10 7 2 1 7 18 33 0
10 Geldrop D5 9 5 1 2 6 13 52 0
11 Weert D3 9 4 1 1 7 16 27 0
12 Scoop D3 10 1 0 1 9 12 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Cranendonck D2 (O) 12:30 uit
15 mrt MHC Best D3 n.n.b thuis
22 mrt HV Weert D3 n.n.b uit
29 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D5 n.n.b thuis
5 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D4 n.n.b uit
19 apr H.O.D. D7 n.n.b thuis
3 mei HC Scoop D3 n.n.b uit
10 mei HC Nova D3 n.n.b uit
17 mei HC Oranje Rood D11 n.n.b thuis
24 mei HC Oranje Rood D10 n.n.b thuis
7 jun Hockey Geldrop D5 n.n.b uit
14 jun HC Cranendonck D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Maastricht D4 Maastricht D5 6-0
HOD D7 Weert D3 5-3
Geldrop D5 Oranje-Rood D11 3-3
Don Quishoot D6 Scoop D3 6-0
Nova D3 Best D3 0-4
Oranje-Rood D10 Cranendonck D2 (O) 0-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Scoop D3 Oranje-Rood D10 1-1
Weert D3 Nova D3 3-3
Best D3 Don Quishoot D6 3-2
Cranendonck D2 (O) Geldrop D5 11-0
Oranje-Rood D11 Maastricht D4 (2-0)TEMP_RESULT
Maastricht D5 HOD D7 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 3-2
Nova D3 Maastricht D5 2-4
Don Quishoot D6 Weert D3 5-0
Oranje-Rood D10 Best D3 3-2
HOD D7 Maastricht D4 1-5
Geldrop D5 Scoop D3 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Maastricht D5 Don Quishoot D6 4-5
Oranje-Rood D11 HOD D7 5-3
Best D3 Geldrop D5 7-2
Weert D3 Oranje-Rood D10 2-3
Maastricht D4 Nova D3 5-2
Scoop D3 Cranendonck D2 (O) 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Nova D3 HOD D7 2-1
Oranje-Rood D10 Maastricht D5 (1-5)TEMP_RESULT
Don Quishoot D6 Maastricht D4 4-2
Scoop D3 Oranje-Rood D11 0-6
Cranendonck D2 (O) Best D3 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Maastricht D5 Geldrop D5 5-1
Oranje-Rood D11 Nova D3 1-3
Maastricht D4 Oranje-Rood D10 3-2
HOD D7 Don Quishoot D6 2-6
Best D3 Scoop D3 5-0
Weert D3 Cranendonck D2 (O) 0-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Cranendonck D2 (O) Maastricht D5 3-3
Oranje-Rood D10 HOD D7 2-1
Scoop D3 Weert D3 1-6
Don Quishoot D6 Nova D3 2-2
Best D3 Oranje-Rood D11 1-0
Geldrop D5 Maastricht D4 1-8
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HOD D7 Geldrop D5 1-1
Weert D3 Best D3 0-2
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D6 1-2
Maastricht D5 Scoop D3 5-3
Nova D3 Oranje-Rood D10 4-1
Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Best D3 Maastricht D5 4-1
Geldrop D5 Nova D3 1-3
Scoop D3 Maastricht D4 1-3
Cranendonck D2 (O) HOD D7 4-0
Weert D3 Oranje-Rood D11 1-2
Oranje-Rood D10 Don Quishoot D6 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D10 Oranje-Rood D11 2-1
Nova D3 Cranendonck D2 (O) 2-5
Maastricht D5 Weert D3 3-1
Don Quishoot D6 Geldrop D5 11-0
HOD D7 Scoop D3 3-2
Maastricht D4 Best D3 0-3