bier!.jpg Supporters_1.png bestuur_2.jpg bierpong.jpg Actiefoto en chillbeentjes.jpg tjeerdsmomentje.png dames.goal.jpg Intro_1.png Actie_1.png Dames1.png dames1.bestwelgeil.jpg bestuur_1.jpg brecht2.png pieter.metzijnknieopen.jpg ella.png heren1.jpg inloopsessie.png gala.jpg kanniballen.awesometeam.jpg
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D3 Goaldiggers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Simone Twisk
Vice-aanvoerder Evelien Hopman
Trainer Olof Morra
Trainer Sander Mulder
Mascotte Dione Jansen

Aankomende Speelronde

zondag 24 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Concordia D2 (O) HCAS D2 (O) 11:00
Geel-Zwart D2 (O) Maastricht D3 11:00
Meerssen D2 (O) Geldrop D3 14:35
Nova D2 (O) HOD D3 11:00
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D7 12:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Maastricht D3 9 20 6 2 1 23 10 0
2 HCAS D2 9 20 6 2 1 23 12 0
3 Oranje-Rood D7 9 17 4 5 0 24 15 0
4 Don Quishoot D3 9 16 5 1 3 20 14 0
5 Geldrop D3 9 12 4 0 5 17 21 0
6 Nova D2 9 11 3 2 4 17 21 0
7 Geel-Zwart D2 8 10 3 1 4 20 12 0
8 Oranje-Rood D5 9 10 3 1 5 13 19 0
9 Meerssen D2 9 9 2 3 4 13 25 0
10 Concordia D2 9 7 2 1 6 10 21 0
11 HOD D3 9 6 2 0 7 14 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 dec V.M.H.C. Geel-Zwart D2 (O) 13:00 thuis - Veld 1
15 mrt HC Nova D2 n.n.b thuis
22 mrt HC Oranje Rood D5 n.n.b uit
29 mrt HCAS D2 n.n.b thuis
5 apr HC Oranje Rood D7 n.n.b uit
19 apr H.O.D. D3 n.n.b thuis
3 mei HV Meerssen D2 n.n.b uit
10 mei Hockey Geldrop D3 n.n.b uit
17 mei R.H.C. Concordia D2 n.n.b thuis
24 mei Maastrichtse Hockey Club MHC D3 n.n.b thuis
7 jun V.M.H.C. Geel-Zwart D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Don Quishoot D3 Meerssen D2 (O) 3-0
HOD D3 Oranje-Rood D5 3-1
Geldrop D3 Nova D2 (O) 3-2
Geel-Zwart D2 (O) Concordia D2 (O) 0-2
Oranje-Rood D7 HCAS D2 (O) 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Concordia D2 (O) Oranje-Rood D7 2-4
Oranje-Rood D5 Geldrop D3 1-0
Nova D2 (O) Don Quishoot D3 4-2
Meerssen D2 (O) Maastricht D3 0-5
HCAS D2 (O) HOD D3 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D5 2-1
Geldrop D3 HCAS D2 (O) 3-2
Geel-Zwart D2 (O) Meerssen D2 (O) 6-0
Maastricht D3 Nova D2 (O) 3-1
HOD D3 Oranje-Rood D7 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Nova D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D5 Maastricht D3 0-3
Oranje-Rood D7 Geldrop D3 4-2
Concordia D2 (O) HOD D3 0-3
HCAS D2 (O) Don Quishoot D3 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Geldrop D3 HOD D3 2-0
Meerssen D2 (O) Concordia D2 (O) 2-0
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D7 3-3
Geel-Zwart D2 (O) Oranje-Rood D5 0-2
Maastricht D3 HCAS D2 (O) 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HCAS D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 2-1
Nova D2 (O) Meerssen D2 (O) 2-2
HOD D3 Don Quishoot D3 1-3
Oranje-Rood D7 Maastricht D3 1-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Concordia D2 (O) Geldrop D3 0-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Meerssen D2 (O) Oranje-Rood D5 3-3
Nova D2 (O) Concordia D2 (O) 2-2
Geel-Zwart D2 (O) Oranje-Rood D7 3-3
Don Quishoot D3 Geldrop D3 3-1
Maastricht D3 HOD D3 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Geldrop D3 Maastricht D3 1-4
HCAS D2 (O) Meerssen D2 (O) 3-1
Concordia D2 (O) Don Quishoot D3 0-2
Oranje-Rood D5 Nova D2 (O) 2-3
HOD D3 Geel-Zwart D2 (O) 1-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Meerssen D2 (O) Oranje-Rood D7 2-2
Geel-Zwart D2 (O) Geldrop D3 5-0
Maastricht D3 Don Quishoot D3 2-1
Nova D2 (O) HCAS D2 (O) 1-4
Oranje-Rood D5 Concordia D2 (O) 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Maastricht D3 Concordia D2 (O) 1-3
HOD D3 Meerssen D2 (O) 1-3
HCAS D2 (O) Oranje-Rood D5 4-1
Oranje-Rood D7 Nova D2 (O) 2-0