inloopsessie.png Actie_1.png ella.png dames1.bestwelgeil.jpg Supporters_1.png Dames1.png Intro_1.png Bestuur_voorkant.png tjeerdsmomentje.png Bestuur_achterkant.png Bestuur_voorkant_2.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Nina van den Elsen
Nienke van den Wittenboer
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D2 Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Valerie Vos
Trainer Tjeerd Thomassen
Coach Benno Laarhoven

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Helmond D2 11 33 11 0 0 39 2 0
2 Oranje-Rood D4 11 19 6 1 4 27 13 0
3 Den Bosch D2 11 18 6 3 2 18 13 3
4 Weert D2 11 17 5 2 4 26 21 0
5 Tegelen D2 11 16 5 1 5 22 19 0
6 Maastricht D2 11 15 4 3 4 11 18 0
7 Eindhoven D3 11 14 4 2 5 22 26 0
8 Best D2 11 14 4 2 5 18 23 0
9 Hopbel D2 11 13 3 4 4 20 20 0
10 Boxmeer D2 11 9 2 3 6 11 25 0
11 Oranje-Rood D3 11 7 3 1 7 17 34 3
12 Don Quishoot D2 11 5 1 2 8 6 23 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D3 Maastricht D2 (O) 4-1
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 8-1
Hopbel D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 1-1
Helmond D2 (O) Weert D2 (O) 3-0
Best D2 (O) Den Bosch D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Boxmeer D2 (O) 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D2 (O) Oranje-Rood D4 3-2
Don Quishoot D2 (O) Best D2 (O) 2-0
Maastricht D2 (O) Helmond D2 (O) 0-6
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D3 1-4
Oranje-Rood D3 Tegelen D2 0-5
Weert D2 (O) Hopbel D2 (O) 3-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Best D2 (O) Weert D2 (O) 1-3
Oranje-Rood D4 Don Quishoot D2 (O) 3-0
Tegelen D2 Den Bosch D2 (O) 1-1
Hopbel D2 (O) Helmond D2 (O) 1-3
Boxmeer D2 (O) Maastricht D2 (O) 0-1
Eindhoven D3 Oranje-Rood D3 2-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Maastricht D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-2
Helmond D2 (O) Best D2 (O) 3-0
Don Quishoot D2 (O) Tegelen D2 0-2
Oranje-Rood D3 Boxmeer D2 (O) 1-2
Den Bosch D2 (O) Eindhoven D3 2-0
Weert D2 (O) Oranje-Rood D4 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Boxmeer D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-2
Eindhoven D3 Don Quishoot D2 (O) 3-1
Oranje-Rood D3 Maastricht D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Weert D2 (O) 1-2
Best D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D4 Helmond D2 (O) 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Don Quishoot D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-1
Helmond D2 (O) Tegelen D2 3-0
Maastricht D2 (O) Best D2 (O) 0-1
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D4 2-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Eindhoven D3 Helmond D2 (O) 0-3
Den Bosch D2 (O) Maastricht D2 (O) 1-0
Boxmeer D2 (O) Weert D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Hopbel D2 (O) 1-3
Oranje-Rood D4 Best D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D3 Don Quishoot D2 (O) 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Helmond D2 (O) Boxmeer D2 (O) 7-0
Hopbel D2 (O) Eindhoven D3 2-2
Best D2 (O) Tegelen D2 1-3
Weert D2 (O) Oranje-Rood D3 4-3
Maastricht D2 (O) Oranje-Rood D4 0-0
Don Quishoot D2 (O) Den Bosch D2 (O) 0-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch D2 (O) Weert D2 (O) 3-1
Eindhoven D3 Best D2 (O) 4-4
Oranje-Rood D3 Helmond D2 (O) 1-5
Tegelen D2 Oranje-Rood D4 0-6
Boxmeer D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D3 2-0
Oranje-Rood D4 Eindhoven D3 1-3
Tegelen D2 Maastricht D2 (O) 1-2
Helmond D2 (O) Den Bosch D2 (O) 3-0
Best D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-1
VRIJDAG 22 NOVEMBER 2019
Weert D2 (O) Eindhoven D3 2-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Maastricht D2 (O) Weert D2 (O) 3-2
Eindhoven D3 Tegelen D2 0-6
Den Bosch D2 (O) Hopbel D2 (O) 4-2
Don Quishoot D2 (O) Helmond D2 (O) 0-2
Boxmeer D2 (O) Oranje-Rood D4 0-2
Oranje-Rood D3 Best D2 (O) 3-4
ZONDAG 1 MAART 2020
Weert D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 6-0
ZONDAG 8 MAART 2020
Den Bosch D2 (O) Oranje-Rood D3 0-1
Don Quishoot D2 (O) Maastricht D2 (O) 0-1