Dames1.png dames1.bestwelgeil.jpg Intro_1.png kanniballen.awesometeam.jpg bier!.jpg Actie_1.png heren1.jpg Supporters_1.png bestuur_1.jpg bestuur_2.jpg bierpong.jpg tjeerdsmomentje.png ella.png brecht2.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg dames.goal.jpg pieter.metzijnknieopen.jpg inloopsessie.png gala.jpg
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D1 Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tessa Tuerlings
Trainer Tjeerd Thomassen

Aankomende Speelronde

zondag 24 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Basko D1 Liberty D1 12:45
Boekel D1 Waalwijk D1 12:45
DVS D1 Concordia D1 12:45
Don Quishoot D1 Sjinborn D1 12:45
Heeze D1 Shot D1 12:45
Meerssen D1 Gemert D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Waalwijk D1 10 24 8 0 2 51 21 0
2 Sjinborn D1 10 21 7 0 3 35 17 0
3 Basko D1 10 20 6 2 2 25 14 0
4 Don Quishoot D1 10 19 6 1 3 27 15 0
5 Heeze D1 10 18 6 0 4 25 24 0
6 Gemert D1 10 16 5 1 4 24 27 0
7 Liberty D1 10 16 5 1 4 23 28 0
8 Shot D1 10 13 4 1 5 21 25 0
9 DVS D1 10 13 4 1 5 33 39 0
10 Meerssen D1 10 7 2 1 7 16 34 0
11 Boekel D1 10 4 1 1 8 18 34 0
12 Concordia D1 10 4 1 1 8 11 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Sjinborn D1 12:45 thuis - Veld 1
8 mrt HC Waalwijk D1 n.n.b thuis
15 mrt HC Gemert D1 n.n.b uit
22 mrt MHC Liberty D1 n.n.b thuis
29 mrt R.H.C. Concordia D1 n.n.b uit
5 apr DVS D1 n.n.b thuis
19 apr V.M.H.C. Basko D1 n.n.b uit
10 mei HV Meerssen D1 n.n.b thuis
17 mei HC Boekel D1 n.n.b uit
24 mei HOCKEY HEEZE D1 n.n.b uit
7 jun SHOT D1 n.n.b thuis
14 jun Sjinborn D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Sjinborn D1 Shot D1 4-2
Waalwijk D1 Don Quishoot D1 5-2
Liberty D1 Meerssen D1 3-2
Gemert D1 Boekel D1 5-2
Concordia D1 Basko D1 0-3
DVS D1 Heeze D1 4-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Meerssen D1 Concordia D1 1-1
Heeze D1 Sjinborn D1 2-1
Shot D1 Waalwijk D1 3-5
Don Quishoot D1 Gemert D1 2-0
Boekel D1 Liberty D1 3-3
Basko D1 DVS D1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Basko D1 Heeze D1 4-0
DVS D1 Meerssen D1 5-4
Concordia D1 Boekel D1 3-1
Liberty D1 Don Quishoot D1 0-5
Gemert D1 Shot D1 2-0
Waalwijk D1 Sjinborn D1 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Heeze D1 Waalwijk D1 3-5
Boekel D1 DVS D1 7-5
Meerssen D1 Basko D1 1-3
Shot D1 Liberty D1 3-4
Don Quishoot D1 Concordia D1 5-0
Sjinborn D1 Gemert D1 3-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Concordia D1 Shot D1 0-1
Gemert D1 Waalwijk D1 1-5
Basko D1 Boekel D1 3-0
Liberty D1 Sjinborn D1 0-3
Meerssen D1 Heeze D1 1-3
DVS D1 Don Quishoot D1 2-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Waalwijk D1 Liberty D1 3-4
Shot D1 DVS D1 3-3
Don Quishoot D1 Basko D1 3-3
Boekel D1 Meerssen D1 1-2
Heeze D1 Gemert D1 3-1
Sjinborn D1 Concordia D1 4-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Concordia D1 Waalwijk D1 2-7
DVS D1 Sjinborn D1 1-4
Liberty D1 Gemert D1 1-2
Meerssen D1 Don Quishoot D1 2-0
Boekel D1 Heeze D1 1-2
Basko D1 Shot D1 2-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Don Quishoot D1 Boekel D1 3-0
Gemert D1 Concordia D1 3-2
Shot D1 Meerssen D1 4-2
Waalwijk D1 DVS D1 6-1
Sjinborn D1 Basko D1 4-1
Heeze D1 Liberty D1 4-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Don Quishoot D1 Heeze D1 2-1
DVS D1 Gemert D1 7-3
Boekel D1 Shot D1 2-3
Concordia D1 Liberty D1 1-2
Meerssen D1 Sjinborn D1 1-4
Basko D1 Waalwijk D1 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Shot D1 Don Quishoot D1 2-1
Sjinborn D1 Boekel D1 5-1
Concordia D1 Heeze D1 2-4
Waalwijk D1 Meerssen D1 10-0
Gemert D1 Basko D1 2-2
Liberty D1 DVS D1 3-2