bier!.jpg dames.goal.jpg bart4.png Dames1.png bart1.png pieter.metzijnknieopen.jpg tjeerdsmomentje.png bestuur_2.jpg ella.png bart7.png brecht2.png heren1.jpg bestuur_1.jpg bart6.png bart12.png bart10.png bierpong.jpg sophie.png bart13.png maudie.png bart9.png bart8.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg inloopsessie.png gala.jpg bart2.png tara.png speedy.png bart3.png kanniballen.awesometeam.jpg bart5.png bart11.png dames1.bestwelgeil.jpg tjeerd.png
Agenda
9-9
wissel ALV
Zoeken
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H5 De Kanniballen

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nova H2 20 45 14 3 3 68 31 0
2 Geldrop H3 20 44 14 2 4 83 33 0
3 Helmond H4 20 42 13 3 4 81 24 0
4 Oranje-Rood H7 20 39 12 3 5 67 35 0
5 Oedenrode H2 20 37 12 1 7 62 51 0
6 Den Bosch H6 20 30 9 3 8 51 58 0
7 Oranje-Rood H10 20 24 7 3 10 43 41 0
8 Eindhoven H3 20 19 7 1 12 50 88 3
9 Hopbel H4 20 15 4 3 13 44 66 0
10 Don Quishoot H5 20 14 4 2 14 31 62 0
11 Nuenen H3 20 3 2 0 18 24 115 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Oedenrode H2 (O) Maastricht H3 2-5
Nova H2 (O) Don Quishoot H5 6-2
Nuenen H3 Geldrop H3 2-8
Oranje-Rood H10 Hopbel H4 6-1
Den Bosch H6 Helmond H4 0-5
Eindhoven H3 Oranje-Rood H7 0-8
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood H7 Oranje-Rood H10 2-3
Don Quishoot H5 Eindhoven H3 5-0
Maastricht H3 Nova H2 (O) 2-1
Geldrop H3 Oedenrode H2 (O) 4-1
Helmond H4 Nuenen H3 10-0
Hopbel H4 Den Bosch H6 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Nuenen H3 Hopbel H4 3-1
Nova H2 (O) Oedenrode H2 (O) 3-0
Oranje-Rood H10 Don Quishoot H5 4-1
Eindhoven H3 Maastricht H3 4-6
Helmond H4 Geldrop H3 6-0
Den Bosch H6 Oranje-Rood H7 3-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Don Quishoot H5 Den Bosch H6 1-1
Maastricht H3 Oranje-Rood H10 4-0
Geldrop H3 Nova H2 (O) 2-2
Hopbel H4 Helmond H4 0-4
Oedenrode H2 (O) Eindhoven H3 5-1
Oranje-Rood H7 Nuenen H3 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Oranje-Rood H10 Oedenrode H2 (O) 1-1
Hopbel H4 Geldrop H3 2-6
Maastricht H3 Den Bosch H6 0-4
Helmond H4 Oranje-Rood H7 4-0
Eindhoven H3 Nova H2 (O) 3-5
WOENSDAG 10 OKTOBER 2018
Nuenen H3 Don Quishoot H5 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Geldrop H3 Eindhoven H3 13-0
Oranje-Rood H7 Hopbel H4 3-1
Maastricht H3 Nuenen H3 5-1
Oedenrode H2 (O) Den Bosch H6 3-1
Nova H2 (O) Oranje-Rood H10 1-0
Don Quishoot H5 Helmond H4 0-5
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Helmond H4 Maastricht H3 1-1
Den Bosch H6 Nova H2 (O) 2-2
Oranje-Rood H10 Eindhoven H3 7-0
Oranje-Rood H7 Geldrop H3 2-1
Hopbel H4 Don Quishoot H5 4-1
Nuenen H3 Oedenrode H2 (O) 0-8
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Oedenrode H2 (O) Helmond H4 4-0
Nova H2 (O) Nuenen H3 6-2
Maastricht H3 Hopbel H4 1-1
Geldrop H3 Oranje-Rood H10 3-2
Don Quishoot H5 Oranje-Rood H7 0-3
Eindhoven H3 Den Bosch H6 1-10
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Den Bosch H6 Oranje-Rood H10 1-0
Oranje-Rood H7 Maastricht H3 3-2
Hopbel H4 Oedenrode H2 (O) 2-3
Helmond H4 Nova H2 (O) 0-1
Don Quishoot H5 Geldrop H3 0-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Oranje-Rood H10 Nuenen H3 4-0
Oedenrode H2 (O) Oranje-Rood H7 5-4
Maastricht H3 Don Quishoot H5 2-1
Nova H2 (O) Hopbel H4 3-1
Eindhoven H3 Helmond H4 0-7
Den Bosch H6 Geldrop H3 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hopbel H4 Eindhoven H3 4-5
Nuenen H3 Den Bosch H6 2-4
Don Quishoot H5 Oedenrode H2 (O) 2-3
Geldrop H3 Maastricht H3 5-1
Helmond H4 Oranje-Rood H10 5-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Oranje-Rood H7 Nova H2 (O) 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Nuenen H3 Eindhoven H3 1-7
ZONDAG 17 MAART 2019
Nuenen H3 Helmond H4 0-8
Den Bosch H6 Hopbel H4 3-2
Oranje-Rood H10 Oranje-Rood H7 2-2
Oedenrode H2 (O) Geldrop H3 1-2
Nova H2 (O) Maastricht H3 (2-2)TEMP_RESULT
Eindhoven H3 Don Quishoot H5 5-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Oedenrode H2 (O) Nova H2 (O) 2-3
Maastricht H3 Eindhoven H3 3-0
Oranje-Rood H7 Den Bosch H6 3-0
Don Quishoot H5 Oranje-Rood H10 2-3
Geldrop H3 Helmond H4 5-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Eindhoven H3 Oedenrode H2 (O) 6-1
Nuenen H3 Oranje-Rood H7 1-10
Den Bosch H6 Don Quishoot H5 4-2
Oranje-Rood H10 Maastricht H3 1-0
Nova H2 (O) Geldrop H3 2-0
Helmond H4 Hopbel H4 3-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Oranje-Rood H7 Helmond H4 3-1
Geldrop H3 Hopbel H4 8-2
Den Bosch H6 Maastricht H3 5-2
Nova H2 (O) Eindhoven H3 6-1
Oedenrode H2 (O) Oranje-Rood H10 3-1
Don Quishoot H5 Nuenen H3 6-0
DONDERDAG 11 APRIL 2019
Hopbel H4 Nuenen H3 7-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Helmond H4 Don Quishoot H5 2-2
Den Bosch H6 Oedenrode H2 (O) 3-4
Oranje-Rood H10 Nova H2 (O) 0-5
Eindhoven H3 Geldrop H3 1-1
Hopbel H4 Oranje-Rood H7 1-1
Nuenen H3 Maastricht H3 0-6
ZONDAG 5 MEI 2019
Eindhoven H3 Oranje-Rood H10 3-2
Geldrop H3 Oranje-Rood H7 2-1
Don Quishoot H5 Hopbel H4 1-2
Maastricht H3 Helmond H4 2-4
Oedenrode H2 (O) Nuenen H3 9-4
ZONDAG 12 MEI 2019
Helmond H4 Oedenrode H2 (O) 3-0
Den Bosch H6 Eindhoven H3 3-2
Oranje-Rood H10 Geldrop H3 1-3
Nuenen H3 Nova H2 (O) 0-2
Oranje-Rood H7 Don Quishoot H5 2-0
Hopbel H4 Maastricht H3 2-1
VRIJDAG 17 MEI 2019
Nova H2 (O) Den Bosch H6 8-3
ZONDAG 19 MEI 2019
Oranje-Rood H10 Den Bosch H6 2-3
Nova H2 (O) Helmond H4 2-2
Oedenrode H2 (O) Hopbel H4 4-2
Geldrop H3 Don Quishoot H5 11-1
Eindhoven H3 Nuenen H3 6-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Nuenen H3 Oranje-Rood H10 0-3
Oranje-Rood H7 Oedenrode H2 (O) 7-1
Hopbel H4 Nova H2 (O) 4-2
Helmond H4 Eindhoven H3 4-2
Geldrop H3 Den Bosch H6 3-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Oedenrode H2 (O) Don Quishoot H5 4-2
Oranje-Rood H10 Helmond H4 0-4
Nova H2 (O) Oranje-Rood H7 6-2
Eindhoven H3 Hopbel H4 5-2
MAANDAG 10 JUNI 2019
Den Bosch H6 Nuenen H3 3-5
ZONDAG 16 JUNI 2019
Geldrop H3 Nuenen H3 8-3
Helmond H4 Den Bosch H6 7-1
Hopbel H4 Oranje-Rood H10 1-1
Don Quishoot H5 Nova H2 (O) 2-1
Oranje-Rood H7 Eindhoven H3 4-2