Actie_1.png Bestuur_voorkant_2.png dames1.bestwelgeil.jpg ella.png Bestuur_voorkant.png Dames1.png tjeerdsmomentje.png Supporters_1.png Bestuur_achterkant.png inloopsessie.png Intro_1.png
Agenda
13-12
Don Quititie
20-12
Don Quiski kennismakingsborrel
5-1
Trouble Shooters Lustrum Nieuwjaa...
31-1
Don Quiski
9-5
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Claire Pappers
Giny Spierings
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D6 De Assepushters

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eersel D1 20 46 15 1 4 57 24 0
2 Don Quishoot D6 20 45 15 0 5 69 30 0
3 Eindhoven D6 20 41 13 2 5 52 37 0
4 Blerick D2 20 37 11 4 5 59 31 0
5 Peel en Maas D1 20 35 11 2 7 59 39 0
6 Maastricht D5 20 33 10 3 7 60 51 0
7 Heeze D2 20 27 8 3 9 54 45 0
8 Nova D3 20 23 7 2 11 38 45 0
9 HOD D7 20 19 6 1 13 42 73 0
10 Oranje-Rood D10 20 11 3 2 15 25 72 0
11 Helmond D5 20 2 0 2 18 14 82 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Helmond D5 Heeze D2 0-6
Maastricht D5 Peel en Maas D1 1-5
Oranje-Rood D10 Nova D3 1-6
Don Quishoot D6 Eindhoven D6 1-4
Blerick D2 (O) Basko D4 7-0
Eersel D1 HOD D7 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
HOD D7 Oranje-Rood D10 4-2
Eindhoven D6 Helmond D5 4-0
Basko D4 Eersel D1 0-6
Peel en Maas D1 Don Quishoot D6 3-1
Heeze D2 Blerick D2 (O) 2-2
Nova D3 Maastricht D5 2-2
DINSDAG 18 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D10 Basko D4 3-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
HOD D7 Nova D3 0-4
Helmond D5 Peel en Maas D1 2-3
Eersel D1 Heeze D2 4-1
Blerick D2 (O) Eindhoven D6 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Peel en Maas D1 Blerick D2 (O) 0-1
Nova D3 Don Quishoot D6 3-2
Heeze D2 Oranje-Rood D10 2-2
Maastricht D5 Helmond D5 8-0
Basko D4 HOD D7 1-3
Eindhoven D6 Eersel D1 3-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Eersel D1 Peel en Maas D1 3-2
Basko D4 Nova D3 0-4
Blerick D2 (O) Maastricht D5 2-2
HOD D7 Heeze D2 1-7
Helmond D5 Don Quishoot D6 1-2
WOENSDAG 10 OKTOBER 2018
Nova D3 Helmond D5 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Heeze D2 Basko D4 4-0
Eindhoven D6 HOD D7 2-4
Don Quishoot D6 Blerick D2 (O) 4-2
Maastricht D5 Eersel D1 2-2
Peel en Maas D1 Oranje-Rood D10 8-2
DONDERDAG 18 OKTOBER 2018
Oranje-Rood D10 Eindhoven D6 3-0
VRIJDAG 19 OKTOBER 2018
Heeze D2 Peel en Maas D1 1-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Don Quishoot D6 Maastricht D5 1-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
HOD D7 Peel en Maas D1 0-3
Basko D4 Eindhoven D6 2-2
Heeze D2 Nova D3 4-2
Blerick D2 (O) Helmond D5 4-0
Eersel D1 Don Quishoot D6 3-1
Oranje-Rood D10 Maastricht D5 3-6
VRIJDAG 2 NOVEMBER 2018
HOD D7 Don Quishoot D6 1-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Helmond D5 Eersel D1 0-1
Don Quishoot D6 Oranje-Rood D10 7-0
Eindhoven D6 Heeze D2 2-1
Maastricht D5 HOD D7 6-1
Nova D3 Blerick D2 (O) 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Eindhoven D6 Nova D3 2-1
Eersel D1 Blerick D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D10 Helmond D5 1-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Helmond D5 HOD D7 2-2
Blerick D2 (O) Oranje-Rood D10 3-1
Maastricht D5 Heeze D2 3-2
Peel en Maas D1 Eindhoven D6 3-2
Eersel D1 Nova D3 4-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HOD D7 Blerick D2 (O) 1-6
Nova D3 Peel en Maas D1 1-1
Heeze D2 Don Quishoot D6 3-4
Eindhoven D6 Maastricht D5 6-3
Oranje-Rood D10 Eersel D1 1-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Oranje-Rood D10 HOD D7 0-2
Blerick D2 (O) Heeze D2 2-3
Helmond D5 Eindhoven D6 2-5
Maastricht D5 Nova D3 3-1
Don Quishoot D6 Peel en Maas D1 5-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Maastricht D5 Don Quishoot D6 2-3
Heeze D2 Eersel D1 0-1
Eindhoven D6 Blerick D2 (O) 2-2
Peel en Maas D1 Helmond D5 4-1
Nova D3 HOD D7 2-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Blerick D2 (O) Peel en Maas D1 5-1
Eersel D1 Eindhoven D6 4-1
Oranje-Rood D10 Heeze D2 0-1
Helmond D5 Maastricht D5 0-2
Don Quishoot D6 Nova D3 6-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Heeze D2 HOD D7 3-4
Eindhoven D6 Oranje-Rood D10 2-0
Peel en Maas D1 Eersel D1 1-4
Maastricht D5 Blerick D2 (O) 4-1
Don Quishoot D6 Helmond D5 8-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Oranje-Rood D10 Peel en Maas D1 4-3
Eersel D1 Maastricht D5 5-0
HOD D7 Eindhoven D6 2-4
Blerick D2 (O) Don Quishoot D6 0-2
Helmond D5 Nova D3 0-3
WOENSDAG 1 MEI 2019
Helmond D5 Blerick D2 (O) 2-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Maastricht D5 Oranje-Rood D10 3-1
Don Quishoot D6 Eersel D1 2-1
Peel en Maas D1 HOD D7 2-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Blerick D2 (O) Nova D3 2-1
Eersel D1 Helmond D5 3-0
HOD D7 Maastricht D5 1-3
Oranje-Rood D10 Don Quishoot D6 0-4
Heeze D2 Eindhoven D6 2-4
ZONDAG 19 MEI 2019
Blerick D2 (O) Eersel D1 3-1
Helmond D5 Oranje-Rood D10 2-4
Peel en Maas D1 Heeze D2 5-2
Nova D3 Eindhoven D6 0-1
Don Quishoot D6 HOD D7 7-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Eindhoven D6 Peel en Maas D1 2-1
HOD D7 Helmond D5 8-1
Oranje-Rood D10 Blerick D2 (O) 0-6
Heeze D2 Maastricht D5 4-3
Nova D3 Eersel D1 1-4
ZONDAG 2 JUNI 2019
Peel en Maas D1 Nova D3 6-0
Maastricht D5 Eindhoven D6 2-4
Eersel D1 Oranje-Rood D10 5-0
Blerick D2 (O) HOD D7 10-2
Don Quishoot D6 Heeze D2 4-0
WOENSDAG 12 JUNI 2019
Nova D3 Heeze D2 1-2
ZONDAG 16 JUNI 2019
Peel en Maas D1 Maastricht D5 7-1
Heeze D2 Helmond D5 8-0
Eindhoven D6 Don Quishoot D6 1-3
HOD D7 Eersel D1 0-4
Nova D3 Oranje-Rood D10 4-0