bart9.png speedy.png Dames1.png bart4.png bart10.png dames1.bestwelgeil.jpg tjeerdsmomentje.png bart11.png dames.goal.jpg bestuur_2.jpg sophie.png bestuur_1.jpg bier!.jpg bart13.png ella.png pieter.metzijnknieopen.jpg Actiefoto en chillbeentjes.jpg bart12.png maudie.png bart2.png tjeerd.png heren1.jpg inloopsessie.png bierpong.jpg bart3.png gala.jpg brecht2.png bart6.png bart5.png bart8.png kanniballen.awesometeam.jpg bart7.png bart1.png tara.png
Agenda
9-9
wissel ALV
Zoeken
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D3 Goaldiggers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Venlo D2 22 58 18 4 0 68 21 0
2 Helmond D2 22 55 18 1 3 57 15 0
3 Hopbel D2 22 48 15 3 4 52 22 0
4 Oranje-Rood D4 22 38 13 2 7 68 39 3
5 Weert D2 22 32 10 2 10 45 45 0
6 Oranje-Rood D3 22 26 8 2 12 40 63 0
7 Best D2 22 25 7 4 11 35 57 0
8 Tegelen D2 22 24 6 6 10 29 38 0
9 Maastricht D2 22 21 6 3 13 30 35 0
10 Don Quishoot D2 22 17 4 5 13 18 51 0
11 Don Quishoot D3 22 15 4 3 15 30 58 0
12 Geldrop D2 22 14 3 5 14 31 59 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Helmond D2 (O) Venlo D2 (O) 0-1
Tegelen D2 Don Quishoot D2 (O) 0-0
Don Quishoot D3 Weert D2 (O) 0-5
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D3 4-0
Maastricht D2 (O) Best D2 (O) 3-0
Oranje-Rood D4 Geldrop D2 (O) 5-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Venlo D2 (O) Hopbel D2 (O) 6-2
Oranje-Rood D3 Oranje-Rood D4 1-7
Maastricht D2 (O) Weert D2 (O) 1-0
Geldrop D2 (O) Tegelen D2 0-3
Don Quishoot D2 (O) Don Quishoot D3 0-4
Best D2 (O) Helmond D2 (O) 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Maastricht D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 1-2
Tegelen D2 Oranje-Rood D3 1-4
Oranje-Rood D4 Venlo D2 (O) 1-4
Hopbel D2 (O) Helmond D2 (O) 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D3 Don Quishoot D3 2-1
Best D2 (O) Hopbel D2 (O) 0-3
Don Quishoot D2 (O) Weert D2 (O) 1-2
Geldrop D2 (O) Maastricht D2 (O) 0-0
Helmond D2 (O) Oranje-Rood D4 3-2
Venlo D2 (O) Tegelen D2 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Don Quishoot D3 Venlo D2 (O) 2-4
Maastricht D2 (O) Oranje-Rood D3 0-3
Weert D2 (O) Geldrop D2 (O) 3-2
Don Quishoot D2 (O) Best D2 (O) 1-0
Oranje-Rood D4 Hopbel D2 (O) 0-3
Tegelen D2 Helmond D2 (O) 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Venlo D2 (O) Maastricht D2 (O) 1-0
Best D2 (O) Oranje-Rood D4 0-5
Helmond D2 (O) Don Quishoot D3 2-0
Geldrop D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 2-2
Hopbel D2 (O) Tegelen D2 3-0
Oranje-Rood D3 Weert D2 (O) 5-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Weert D2 (O) Best D2 (O) 1-4
Don Quishoot D3 Geldrop D2 (O) 3-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Maastricht D2 (O) Helmond D2 (O) 0-1
Don Quishoot D3 Hopbel D2 (O) 1-2
Tegelen D2 Oranje-Rood D4 2-4
Weert D2 (O) Venlo D2 (O) 2-5
Don Quishoot D2 (O) Oranje-Rood D3 0-5
Geldrop D2 (O) Best D2 (O) 5-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Best D2 (O) Tegelen D2 2-2
Hopbel D2 (O) Maastricht D2 (O) 3-1
Venlo D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 1-1
Oranje-Rood D3 Geldrop D2 (O) 2-1
Helmond D2 (O) Weert D2 (O) 3-0
Oranje-Rood D4 Don Quishoot D3 2-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Maastricht D2 (O) Oranje-Rood D4 0-2
Don Quishoot D3 Tegelen D2 1-2
Geldrop D2 (O) Venlo D2 (O) 2-4
Don Quishoot D2 (O) Helmond D2 (O) 1-6
Weert D2 (O) Hopbel D2 (O) 1-2
Oranje-Rood D3 Best D2 (O) 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Venlo D2 (O) Oranje-Rood D3 6-2
Hopbel D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 2-0
Oranje-Rood D4 Weert D2 (O) 3-3
Tegelen D2 Maastricht D2 (O) 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Geldrop D2 (O) Hopbel D2 (O) 0-2
Best D2 (O) Venlo D2 (O) 2-5
Weert D2 (O) Tegelen D2 0-1
Don Quishoot D2 (O) Oranje-Rood D4 0-5
Maastricht D2 (O) Don Quishoot D3 4-1
Oranje-Rood D3 Helmond D2 (O) 0-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Helmond D2 (O) Geldrop D2 (O) 4-1
Don Quishoot D3 Best D2 (O) 3-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 2-1
Hopbel D2 (O) Venlo D2 (O) 0-2
Tegelen D2 Geldrop D2 (O) 2-1
Helmond D2 (O) Best D2 (O) 2-0
Weert D2 (O) Maastricht D2 (O) 1-0
Don Quishoot D3 Don Quishoot D2 (O) 2-1
VRIJDAG 22 MAART 2019
Tegelen D2 Venlo D2 (O) 0-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Helmond D2 (O) Hopbel D2 (O) 1-0
Venlo D2 (O) Oranje-Rood D4 2-0
Don Quishoot D2 (O) Maastricht D2 (O) 2-1
Geldrop D2 (O) Don Quishoot D3 2-1
Oranje-Rood D3 Tegelen D2 2-2
Best D2 (O) Weert D2 (O) 1-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Hopbel D2 (O) Best D2 (O) 1-1
Weert D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 2-1
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D3 2-2
Maastricht D2 (O) Geldrop D2 (O) 1-1
Oranje-Rood D4 Helmond D2 (O) 1-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D4 2-1
Helmond D2 (O) Tegelen D2 3-1
Venlo D2 (O) Don Quishoot D3 4-1
Oranje-Rood D3 Maastricht D2 (O) 2-0
Geldrop D2 (O) Weert D2 (O) 2-4
Best D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 2-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Don Quishoot D2 (O) Geldrop D2 (O) 0-0
Weert D2 (O) Oranje-Rood D3 2-1
Maastricht D2 (O) Venlo D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Hopbel D2 (O) 2-2
Don Quishoot D3 Helmond D2 (O) 0-4
Oranje-Rood D4 Best D2 (O) 6-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Hopbel D2 (O) Don Quishoot D3 3-0
Oranje-Rood D4 Tegelen D2 1-0
Best D2 (O) Geldrop D2 (O) 2-2
Oranje-Rood D3 Don Quishoot D2 (O) 0-3
Venlo D2 (O) Weert D2 (O) 2-1
Helmond D2 (O) Maastricht D2 (O) 2-0
ZONDAG 12 MEI 2019
Weert D2 (O) Helmond D2 (O) 0-3
Don Quishoot D2 (O) Venlo D2 (O) 1-1
Maastricht D2 (O) Hopbel D2 (O) 0-3
Tegelen D2 Best D2 (O) 2-3
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D4 2-3
Geldrop D2 (O) Oranje-Rood D3 6-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Venlo D2 (O) Geldrop D2 (O) 6-0
Best D2 (O) Oranje-Rood D3 2-1
Helmond D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 4-0
Tegelen D2 Don Quishoot D3 0-1
Oranje-Rood D4 Maastricht D2 (O) 4-2
Hopbel D2 (O) Weert D2 (O) 2-4
ZONDAG 26 MEI 2019
Weert D2 (O) Oranje-Rood D4 6-2
Geldrop D2 (O) Helmond D2 (O) 2-3
Don Quishoot D2 (O) Hopbel D2 (O) 1-3
Oranje-Rood D3 Venlo D2 (O) 1-7
Best D2 (O) Don Quishoot D3 2-1
Maastricht D2 (O) Tegelen D2 3-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Hopbel D2 (O) Geldrop D2 (O) 3-0
Helmond D2 (O) Oranje-Rood D3 6-0
Venlo D2 (O) Best D2 (O) 1-0
Don Quishoot D3 Maastricht D2 (O) 0-4
Tegelen D2 Weert D2 (O) 2-2
Oranje-Rood D4 Don Quishoot D2 (O) 6-0
ZONDAG 16 JUNI 2019
Venlo D2 (O) Helmond D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D3 Hopbel D2 (O) 0-6
Weert D2 (O) Don Quishoot D3 5-2
Best D2 (O) Maastricht D2 (O) 3-7
Don Quishoot D2 (O) Tegelen D2 0-2
ZONDAG 23 JUNI 2019
Geldrop D2 (O) Oranje-Rood D4 0-6