Bestuur_lopen.png inloopsessie.png Vera_barvrouw.png bestuur_gezellig.png Intro_1.png Bestuur_net.png tjeerdsmomentje.png Actie_1.png Supporters_1.png Dames1.png dames1.bestwelgeil.jpg ella.png
Agenda
19-2
Wintervoorbereidingstoernooi
22-2
Aanvoerdersoverleg 3
8-3
Bestuursinteresse borrel
15-3
ALV 3
23-4
Batavierenrace
Zoeken
Vandaag jarig
Maartje Gubbels
Hanna Loschacoff
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H3 ESHG

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

zondag 7 maart 2021
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H3 Oranje-Rood H7
Den Bosch H6 MEP H3-O
Don Quishoot H3 Den Bosch H4
Geel-Zwart H3 Gemert H2
Helmond H4 Oranje-Rood H10
Oedenrode H2-O Hopbel H3

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geel-Zwart H3 6 18 6 0 0 39 11 0
2 MEP H3 6 18 6 0 0 28 9 0
3 Den Bosch H4 6 11 3 2 1 17 7 0
4 Helmond H4 6 11 3 2 1 22 16 0
5 Oranje-Rood H7 6 9 3 0 3 19 22 0
6 Oranje-Rood H10 6 9 3 0 3 12 18 0
7 Berkel-Enschot H3 6 7 2 1 3 15 13 0
8 Oedenrode H2 6 7 2 1 3 14 21 0
9 Hopbel H3 6 6 2 0 4 16 17 0
10 Don Quishoot H3 6 3 1 0 5 8 18 0
11 Den Bosch H6 6 3 1 0 5 9 32 0
12 Gemert H2 6 2 0 2 4 9 24 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood H10 Helmond H4 1-3
Den Bosch H4 Don Quishoot H3 4-1
Oranje-Rood H7 Berkel-Enschot H3 5-2
MEP H3-O Den Bosch H6 4-1
Gemert H2 Geel-Zwart H3 2-12
Hopbel H3 Oedenrode H2-O 2-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Helmond H4 Hopbel H3 3-1
Oedenrode H2-O Oranje-Rood H7 6-3
Berkel-Enschot H3 MEP H3-O 2-3
Den Bosch H6 Gemert H2 5-2
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H10 0-2
Geel-Zwart H3 Den Bosch H4 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Den Bosch H4 Den Bosch H6 6-1
Gemert H2 Berkel-Enschot H3 0-1
Hopbel H3 Oranje-Rood H10 6-3
Oranje-Rood H7 Helmond H4 3-6
MEP H3-O Oedenrode H2-O 6-0
Geel-Zwart H3 Don Quishoot H3 5-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot H3 Hopbel H3 2-4
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H4 0-0
Oedenrode H2-O Gemert H2 1-1
Helmond H4 MEP H3-O 4-5
Oranje-Rood H10 Oranje-Rood H7 4-2
Den Bosch H6 Geel-Zwart H3 2-8
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Den Bosch H4 Oedenrode H2-O 3-0
Gemert H2 Helmond H4 4-4
MEP H3-O Oranje-Rood H10 7-1
Oranje-Rood H7 Hopbel H3 3-2
Geel-Zwart H3 Berkel-Enschot H3 5-1
Den Bosch H6 Don Quishoot H3 0-3
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H6 9-0
Hopbel H3 MEP H3-O 1-3
Oranje-Rood H10 Gemert H2 1-0
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H7 2-3
Oedenrode H2-O Geel-Zwart H3 4-6
Helmond H4 Den Bosch H4 2-2