Bestuur_achterkant.png ella.png dames1.bestwelgeil.jpg Bestuur_voorkant_2.png Intro_1.png inloopsessie.png Actie_1.png Supporters_1.png Dames1.png tjeerdsmomentje.png Bestuur_voorkant.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Julia Arntz
Jonice Buteijn
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

H6 De Houthakkers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bruno Eijkens
Trainer Ayla van Bruggen
Trainer Gwenn Lauffer

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geldrop H4 11 30 10 0 1 50 23 0
2 Geel-Zwart H3 10 27 9 0 1 45 18 0
3 Civicum H2 11 22 7 1 3 24 13 0
4 Heeze H2 11 18 6 0 5 27 26 0
5 Liempde H1 11 18 6 0 5 31 32 0
6 Best H2 10 15 5 0 5 25 27 0
7 Don Quishoot H6 11 12 4 0 7 21 18 0
8 Oirschot H2 11 12 4 0 7 25 26 0
9 Uden H3 11 11 3 2 6 23 27 0
10 Gemert H3 11 10 3 1 7 21 39 0
11 Den Bosch H8 11 9 3 0 8 16 37 0
12 Den Bosch H10 11 9 3 0 8 22 44 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Uden H3 Don Quishoot H6 0-2
Gemert H3 (O) Den Bosch H8 4-2
Heeze H2 Oirschot H2 (O) 3-2
Liempde H1 Civicum H2 (O) 1-3
Geel-Zwart H3 Geldrop H4 7-5
Best H2 Den Bosch H10 7-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Geldrop H4 Liempde H1 6-3
Den Bosch H10 Heeze H2 1-3
Oirschot H2 (O) Gemert H3 (O) 7-1
Den Bosch H8 Geel-Zwart H3 0-6
Civicum H2 (O) Uden H3 1-1
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
Don Quishoot H6 Best H2 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Uden H3 Liempde H1 6-3
Den Bosch H8 Geldrop H4 2-7
Heeze H2 Don Quishoot H6 4-0
Gemert H3 (O) Den Bosch H10 3-2
Geel-Zwart H3 Oirschot H2 (O) 1-0
Best H2 Civicum H2 (O) 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Civicum H2 (O) Heeze H2 5-0
Geldrop H4 Uden H3 6-1
Den Bosch H10 Geel-Zwart H3 1-9
Liempde H1 Best H2 5-4
Oirschot H2 (O) Den Bosch H8 4-0
Don Quishoot H6 Gemert H3 (O) 7-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Den Bosch H8 Den Bosch H10 3-4
Best H2 Uden H3 2-1
Geel-Zwart H3 Don Quishoot H6 2-0
Gemert H3 (O) Civicum H2 (O) 0-1
Heeze H2 Liempde H1 5-2
Oirschot H2 (O) Geldrop H4 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Don Quishoot H6 Den Bosch H8 4-0
Geldrop H4 Best H2 3-2
Civicum H2 (O) Geel-Zwart H3 1-3
Uden H3 Heeze H2 1-2
Liempde H1 Gemert H3 (O) 3-0
Den Bosch H10 Oirschot H2 (O) 5-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Heeze H2 Best H2 2-0
Oirschot H2 (O) Don Quishoot H6 1-0
Geel-Zwart H3 Liempde H1 1-3
Gemert H3 (O) Uden H3 1-1
Den Bosch H8 Civicum H2 (O) 2-1
Den Bosch H10 Geldrop H4 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Geldrop H4 Heeze H2 5-2
Uden H3 Geel-Zwart H3 2-6
Liempde H1 Den Bosch H8 3-2
Best H2 Gemert H3 (O) 4-3
Civicum H2 (O) Oirschot H2 (O) 2-1
Don Quishoot H6 Den Bosch H10 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch H8 Uden H3 3-2
Don Quishoot H6 Geldrop H4 0-4
Oirschot H2 (O) Liempde H1 1-4
Gemert H3 (O) Heeze H2 3-1
Den Bosch H10 Civicum H2 (O) 0-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Uden H3 Oirschot H2 (O) 6-0
Liempde H1 Den Bosch H10 2-3
Gemert H3 (O) Geldrop H4 3-6
Best H2 Den Bosch H8 1-0
Heeze H2 Geel-Zwart H3 4-5
Civicum H2 (O) Don Quishoot H6 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Don Quishoot H6 Liempde H1 1-2
Den Bosch H8 Heeze H2 2-1
Den Bosch H10 Uden H3 1-2
Geldrop H4 Civicum H2 (O) 3-0
Oirschot H2 (O) Best H2 5-2
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Geel-Zwart H3 Gemert H3 (O) 5-2