bart10.png bart4.png ella.png bart9.png bart11.png bart2.png bestuur_2.jpg kanniballen.awesometeam.jpg bierpong.jpg bart12.png pieter.metzijnknieopen.jpg tjeerdsmomentje.png inloopsessie.png brecht2.png bart7.png tjeerd.png bart13.png dames.goal.jpg sophie.png bart3.png bart5.png heren1.jpg bart6.png dames1.bestwelgeil.jpg bestuur_1.jpg speedy.png maudie.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg bart1.png tara.png bart8.png bier!.jpg Dames1.png gala.jpg
Agenda
1-11
Silver Cup Dames (uit)
8-11
Silver Cup Heren (thuis)
10-11
Teamzondag Stick d'r In
17-11
Teamzondag Assepushters
24-11
Teamzondag Kanniballen
Zoeken
Vandaag jarig
Kiki Merks
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D7 ESHG Dames

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Suzet van Gaalen
Vice-aanvoerder Sterre Cuppens
Trainer Sander Vorwerk

Aankomende Speelronde

zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D12 Oranje-Rood D12 14:00
Deurne D2 (O) Heesch D3 12:15
Don Quishoot D7 Bakel D1 8:45
HDL D1 Helmond D4 11:00
Oirschot D3 Uden D4 10:00
Oss D5 Gemert D2 (O) 13:25

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Helmond D4 6 15 5 0 1 17 10 0
2 Don Quishoot D7 6 13 4 1 1 30 12 0
3 HDL D1 6 13 4 1 1 17 9 0
4 Gemert D2 6 12 4 0 2 15 8 0
5 Den Bosch D12 6 11 3 2 1 15 10 0
6 Oss D5 6 10 3 1 2 15 14 0
7 Bakel D1 6 8 2 2 2 14 10 0
8 Uden D4 6 7 2 1 3 19 17 0
9 Oirschot D3 6 6 2 0 4 12 16 0
10 Oranje-Rood D12 6 5 1 2 3 12 22 0
11 Deurne D2 6 2 0 2 4 6 19 0
12 Heesch D3 6 0 0 0 6 5 30 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HOB Bakel D1 08:45 thuis - Veld 1
3 nov HC Gemert D2 12:30 uit
10 nov HC Oirschot D3 10:45 uit
17 nov M.H.C. Deurne D2 14:45 thuis - Veld 2
24 nov mixed hockeyclub HDL D1 11:00 uit
15 mrt Oss D5 n.n.b thuis
22 mrt HC Oranje Rood D12 n.n.b uit
29 mrt HC Helmond D4 n.n.b thuis
5 apr Mixed Hockey Club Heesch D3 12:45 uit
19 apr Hockey Club Uden D4 n.n.b thuis
3 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 n.n.b uit
10 mei HOB Bakel D1 12:45 uit
17 mei HC Gemert D2 n.n.b thuis
24 mei HC Oirschot D3 n.n.b thuis
7 jun M.H.C. Deurne D2 n.n.b uit
14 jun mixed hockeyclub HDL D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Heesch D3 Helmond D4 2-3
Don Quishoot D7 Den Bosch D12 5-2
Uden D4 Oranje-Rood D12 3-4
Bakel D1 Oss D5 0-0
Oirschot D3 HDL D1 2-4
Deurne D2 (O) Gemert D2 (O) 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
HDL D1 Deurne D2 (O) 5-1
Helmond D4 Uden D4 3-2
Oss D5 Don Quishoot D7 5-3
Gemert D2 (O) Heesch D3 6-1
Oranje-Rood D12 Bakel D1 2-2
Den Bosch D12 Oirschot D3 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HDL D1 Gemert D2 (O) 1-2
Bakel D1 Helmond D4 0-4
Oirschot D3 Oss D5 2-4
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D12 9-1
Uden D4 Heesch D3 6-2
Deurne D2 (O) Den Bosch D12 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oss D5 Deurne D2 (O) 4-1
Helmond D4 Don Quishoot D7 1-5
Gemert D2 (O) Uden D4 1-2
Den Bosch D12 HDL D1 2-2
Heesch D3 Bakel D1 0-8
Oranje-Rood D12 Oirschot D3 4-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oirschot D3 Helmond D4 0-2
Don Quishoot D7 Heesch D3 5-0
HDL D1 Oss D5 3-2
Bakel D1 Uden D4 4-3
Den Bosch D12 Gemert D2 (O) 3-1
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D12 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gemert D2 (O) Bakel D1 1-0
Oranje-Rood D12 HDL D1 0-2
Uden D4 Don Quishoot D7 3-3
Heesch D3 Oirschot D3 0-2
Oss D5 Den Bosch D12 0-5
Helmond D4 Deurne D2 (O) 4-1