Dames1.png Bestuur_voorkant_2.png inloopsessie.png Supporters_1.png ella.png Bestuur_voorkant.png Intro_1.png Bestuur_achterkant.png Actie_1.png dames1.bestwelgeil.jpg tjeerdsmomentje.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Julia Arntz
Jonice Buteijn
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D6 De Assepushters

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bente Bakker
Trainer Steven Wubbolts

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Cranendonck D2 11 28 9 1 1 40 11 0
2 Best D3 11 27 9 0 2 38 11 0
3 Don Quishoot D6 11 25 8 1 2 45 16 0
4 Maastricht D5 11 22 7 1 3 36 28 0
5 Oranje-Rood D10 11 19 6 1 4 18 21 0
6 Maastricht D4 11 18 6 0 5 35 22 0
7 Nova D3 11 17 5 2 4 25 27 0
8 Oranje-Rood D11 11 13 4 1 6 24 21 0
9 Weert D3 11 8 2 2 7 23 32 0
10 HOD D7 11 7 2 1 8 19 40 0
11 Geldrop D5 11 6 1 3 7 16 57 0
12 Scoop D3 11 1 0 1 10 12 45 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Maastricht D4 Maastricht D5 6-0
Oranje-Rood D10 Cranendonck D2 (O) 0-2
Geldrop D5 Oranje-Rood D11 3-3
Nova D3 Best D3 0-4
HOD D7 Weert D3 5-3
Don Quishoot D6 Scoop D3 6-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D11 Maastricht D4 (2-0)TEMP_RESULT
Weert D3 Nova D3 3-3
Best D3 Don Quishoot D6 3-2
Maastricht D5 HOD D7 3-1
Scoop D3 Oranje-Rood D10 1-1
Cranendonck D2 (O) Geldrop D5 11-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nova D3 Maastricht D5 2-4
Oranje-Rood D10 Best D3 3-2
Don Quishoot D6 Weert D3 5-0
HOD D7 Maastricht D4 1-5
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 3-2
Geldrop D5 Scoop D3 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Maastricht D5 Don Quishoot D6 4-5
Weert D3 Oranje-Rood D10 2-3
Scoop D3 Cranendonck D2 (O) 1-4
Oranje-Rood D11 HOD D7 5-3
Maastricht D4 Nova D3 5-2
Best D3 Geldrop D5 7-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Scoop D3 Oranje-Rood D11 0-6
Cranendonck D2 (O) Best D3 2-0
Don Quishoot D6 Maastricht D4 4-2
Nova D3 HOD D7 2-1
Oranje-Rood D10 Maastricht D5 (1-5)TEMP_RESULT
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D11 Nova D3 1-3
Maastricht D5 Geldrop D5 5-1
HOD D7 Don Quishoot D6 2-6
Best D3 Scoop D3 5-0
Maastricht D4 Oranje-Rood D10 3-2
Weert D3 Cranendonck D2 (O) 0-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Best D3 Oranje-Rood D11 1-0
Cranendonck D2 (O) Maastricht D5 3-3
Don Quishoot D6 Nova D3 2-2
Oranje-Rood D10 HOD D7 2-1
Geldrop D5 Maastricht D4 1-8
Scoop D3 Weert D3 1-6
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Weert D3 Best D3 0-2
Nova D3 Oranje-Rood D10 4-1
Maastricht D5 Scoop D3 5-3
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D6 1-2
HOD D7 Geldrop D5 1-1
Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Cranendonck D2 (O) HOD D7 4-0
Scoop D3 Maastricht D4 1-3
Geldrop D5 Nova D3 1-3
Weert D3 Oranje-Rood D11 1-2
Best D3 Maastricht D5 4-1
Oranje-Rood D10 Don Quishoot D6 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Maastricht D5 Weert D3 3-1
HOD D7 Scoop D3 3-2
Don Quishoot D6 Geldrop D5 11-0
Oranje-Rood D10 Oranje-Rood D11 2-1
Maastricht D4 Best D3 0-3
Nova D3 Cranendonck D2 (O) 2-5
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Maastricht D4 Weert D3 2-4
Best D3 HOD D7 7-1
Scoop D3 Nova D3 0-2
Cranendonck D2 (O) Don Quishoot D6 1-2
Geldrop D5 Oranje-Rood D10 0-2
Oranje-Rood D11 Maastricht D5 1-3
ZONDAG 8 MAART 2020
Geldrop D5 Weert D3 3-3