Bestuur_voorkant.png Bestuur_achterkant.png Bestuur_voorkant_2.png Intro_1.png Supporters_1.png inloopsessie.png Actie_1.png Dames1.png tjeerdsmomentje.png dames1.bestwelgeil.jpg ella.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Zoeken
Vandaag jarig
Julia Arntz
Jonice Buteijn
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D3 Goaldiggers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Simone Twisk
Vice-aanvoerder Evelien Hopman
Trainer Olof Morra
Trainer Sander Mulder

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCAS D2 10 23 7 2 1 27 12 0
2 Maastricht D3 10 20 6 2 2 26 15 0
3 Don Quishoot D3 10 19 6 1 3 23 16 0
4 Oranje-Rood D7 10 17 4 5 1 24 17 0
5 Geel-Zwart D2 10 13 4 1 5 27 18 0
6 Geldrop D3 10 13 4 1 5 19 23 0
7 Oranje-Rood D5 10 13 4 1 5 15 19 0
8 Nova D2 10 11 3 2 5 19 24 0
9 Meerssen D2 10 10 2 4 4 15 27 0
10 HOD D3 10 9 3 0 7 17 26 0
11 Concordia D2 10 7 2 1 7 10 25 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HOD D3 Oranje-Rood D5 3-1
Don Quishoot D3 Meerssen D2 (O) 3-0
Geldrop D3 Nova D2 (O) 3-2
Geel-Zwart D2 (O) Concordia D2 (O) 0-2
Oranje-Rood D7 HCAS D2 (O) 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Concordia D2 (O) Oranje-Rood D7 2-4
Oranje-Rood D5 Geldrop D3 1-0
HCAS D2 (O) HOD D3 4-2
Nova D2 (O) Don Quishoot D3 4-2
Meerssen D2 (O) Maastricht D3 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Geldrop D3 HCAS D2 (O) 3-2
Geel-Zwart D2 (O) Meerssen D2 (O) 6-0
HOD D3 Oranje-Rood D7 1-4
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D5 2-1
Maastricht D3 Nova D2 (O) 3-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D7 Geldrop D3 4-2
Oranje-Rood D5 Maastricht D3 0-3
HCAS D2 (O) Don Quishoot D3 2-1
Concordia D2 (O) HOD D3 0-3
Nova D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Geel-Zwart D2 (O) Oranje-Rood D5 0-2
Maastricht D3 HCAS D2 (O) 1-1
Meerssen D2 (O) Concordia D2 (O) 2-0
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D7 3-3
Geldrop D3 HOD D3 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HOD D3 Don Quishoot D3 1-3
Oranje-Rood D7 Maastricht D3 1-1
HCAS D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 2-1
Nova D2 (O) Meerssen D2 (O) 2-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Concordia D2 (O) Geldrop D3 0-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Meerssen D2 (O) Oranje-Rood D5 3-3
Nova D2 (O) Concordia D2 (O) 2-2
Geel-Zwart D2 (O) Oranje-Rood D7 3-3
Don Quishoot D3 Geldrop D3 3-1
Maastricht D3 HOD D3 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HCAS D2 (O) Meerssen D2 (O) 3-1
HOD D3 Geel-Zwart D2 (O) 1-4
Geldrop D3 Maastricht D3 1-4
Oranje-Rood D5 Nova D2 (O) 2-3
Concordia D2 (O) Don Quishoot D3 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Maastricht D3 Don Quishoot D3 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Geldrop D3 5-0
Nova D2 (O) HCAS D2 (O) 1-4
Oranje-Rood D5 Concordia D2 (O) 2-1
Meerssen D2 (O) Oranje-Rood D7 2-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D7 Nova D2 (O) 2-0
Maastricht D3 Concordia D2 (O) 1-3
HOD D3 Meerssen D2 (O) 1-3
HCAS D2 (O) Oranje-Rood D5 4-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Geel-Zwart D2 (O) Maastricht D3 5-3
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D7 2-0
Nova D2 (O) HOD D3 2-3
Concordia D2 (O) HCAS D2 (O) 0-4
Meerssen D2 (O) Geldrop D3 2-2
WOENSDAG 4 MAART 2020
Don Quishoot D3 Geel-Zwart D2 (O) 3-2