Bestuur_lopen.png bestuur_gezellig.png ella.png dames1.bestwelgeil.jpg tjeerdsmomentje.png Bestuur_net.png Actie_1.png Supporters_1.png inloopsessie.png Dames1.png Intro_1.png Vera_barvrouw.png
Agenda
19-2
Wintervoorbereidingstoernooi
22-2
Aanvoerdersoverleg 3
8-3
Bestuursinteresse borrel
15-3
ALV 3
23-4
Batavierenrace
Zoeken
Vandaag jarig
Maartje Gubbels
Hanna Loschacoff
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D2 Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

zondag 7 maart 2021
Thuis Uit Aanvang
Best D2 Den Bosch D2-O
Boxmeer D2-O Weert D2-O
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D3
Eindhoven D3 Don Quishoot D2-O
MEP D2 Oranje-Rood D5
Oranje-Rood D4 Maastricht D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MEP D2 6 18 6 0 0 14 3 0
2 Boxmeer D2 6 15 5 0 1 16 6 0
3 Oranje-Rood D3 6 14 4 2 0 16 6 0
4 Den Bosch D2 6 13 4 1 1 12 3 0
5 Maastricht D2 6 9 3 0 3 10 9 0
6 Best D2 6 9 3 0 3 7 11 0
7 Oranje-Rood D5 6 7 2 1 3 9 9 0
8 Delta Venlo D3 6 6 2 0 4 8 10 0
9 Don Quishoot D2 6 6 2 0 4 7 11 0
10 Oranje-Rood D4 6 6 2 0 4 7 15 0
11 Weert D2 6 3 1 0 5 3 9 0
12 Eindhoven D3 6 0 0 0 6 4 21 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D2-O Eindhoven D3 3-0
Weert D2-O Boxmeer D2-O 0-1
Maastricht D2-O Oranje-Rood D4 2-0
Oranje-Rood D5 MEP D2 0-1
Oranje-Rood D3 Delta Venlo D3 4-1
Den Bosch D2-O Best D2 2-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O 2-1
Eindhoven D3 Maastricht D2-O 0-1
MEP D2 Weert D2-O 2-0
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D5 1-0
Best D2 Oranje-Rood D3 2-5
Boxmeer D2-O Don Quishoot D2-O 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D3 Oranje-Rood D4 2-3
Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O 0-0
Oranje-Rood D5 Best D2 3-1
Weert D2-O Delta Venlo D3 2-0
Don Quishoot D2-O MEP D2 2-3
Maastricht D2-O Boxmeer D2-O 3-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Best D2 Weert D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Don Quishoot D2-O 0-1
MEP D2 Maastricht D2-O 2-0
Boxmeer D2-O Eindhoven D3 4-1
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 1-3
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D5 3-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eindhoven D3 MEP D2 1-5
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D4 3-0
Weert D2-O Den Bosch D2-O 1-3
Don Quishoot D2-O Best D2 0-1
Maastricht D2-O Delta Venlo D3 3-1
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D3 2-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D5 1-4
MEP D2 Boxmeer D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Eindhoven D3 5-0
Best D2 Maastricht D2-O 2-1
Den Bosch D2-O Don Quishoot D2-O 3-0
Oranje-Rood D3 Weert D2-O 2-0