bierpong.jpg bestuur_1.jpg dames1.bestwelgeil.jpg kanniballen.awesometeam.jpg brecht2.png Actiefoto en chillbeentjes.jpg Supporters_1.png bestuur_2.jpg ella.png Intro_1.png inloopsessie.png pieter.metzijnknieopen.jpg gala.jpg Dames1.png tjeerdsmomentje.png heren1.jpg Actie_1.png dames.goal.jpg bier!.jpg
Agenda
22-11
Silver Cup Dames (thuis)
24-11
Teamzondag Kanniballen
25-11
Aanvoerdersoverleg II
9-12
Algemene Leden Vergadering II
31-1
Don Quiski
Zoeken
Vandaag jarig
Ella van Balen
Aukje Gabriels
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

D2 Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Valerie Vos
Trainer Tjeerd Thomassen
Coach Benno Laarhoven

Aankomende Speelronde

vrijdag 22 november 2019
Thuis Uit Aanvang
Weert D2 (O) Eindhoven D3 20:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Helmond D2 10 30 10 0 0 37 2 0
2 Oranje-Rood D4 10 16 5 1 4 25 13 0
3 Den Bosch D2 9 15 5 3 1 14 10 3
4 Eindhoven D3 9 14 4 2 3 22 18 0
5 Tegelen D2 10 13 4 1 5 16 19 0
6 Hopbel D2 10 13 3 4 3 18 16 0
7 Weert D2 8 11 3 2 3 16 18 0
8 Best D2 10 11 3 2 5 14 20 0
9 Maastricht D2 9 9 2 3 4 7 16 0
10 Boxmeer D2 10 9 2 3 5 11 23 0
11 Don Quishoot D2 8 5 1 2 5 6 14 0
12 Oranje-Rood D3 9 4 2 1 6 13 30 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Helmond D2 (O) 10:45 thuis - Veld 1
1 dec Maastrichtse Hockey Club MHC D2 (O) 11:00 thuis - Veld 2
8 mrt HV Weert D2 n.n.b uit
15 mrt MHC Best D2 n.n.b uit
22 mrt HC Oranje Rood D4 n.n.b thuis
29 mrt Tegelen D2 n.n.b uit
5 apr HC Eindhoven D3 n.n.b thuis
19 apr MHC Boxmeer D2 n.n.b uit
3 mei SMHC De Hopbel D2 n.n.b thuis
10 mei HC Oranje Rood D3 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b uit
24 mei Maastrichtse Hockey Club MHC D2 n.n.b uit
7 jun HV Weert D2 n.n.b thuis
14 jun HC Helmond D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 8-1
Tegelen D2 Boxmeer D2 (O) 2-1
Hopbel D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 1-1
Best D2 (O) Den Bosch D2 (O) 1-1
Eindhoven D3 Maastricht D2 (O) 4-1
Helmond D2 (O) Weert D2 (O) 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D3 Tegelen D2 0-5
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D3 1-4
Weert D2 (O) Hopbel D2 (O) 3-3
Don Quishoot D2 (O) Best D2 (O) 2-0
Den Bosch D2 (O) Oranje-Rood D4 3-2
Maastricht D2 (O) Helmond D2 (O) 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D3 Oranje-Rood D3 2-3
Boxmeer D2 (O) Maastricht D2 (O) 0-1
Hopbel D2 (O) Helmond D2 (O) 1-3
Tegelen D2 Den Bosch D2 (O) 1-1
Best D2 (O) Weert D2 (O) 1-3
Oranje-Rood D4 Don Quishoot D2 (O) 3-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Weert D2 (O) Oranje-Rood D4 2-3
Oranje-Rood D3 Boxmeer D2 (O) 1-2
Maastricht D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-2
Den Bosch D2 (O) Eindhoven D3 2-0
Don Quishoot D2 (O) Tegelen D2 0-2
Helmond D2 (O) Best D2 (O) 3-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D4 Helmond D2 (O) 0-1
Eindhoven D3 Don Quishoot D2 (O) 3-1
Tegelen D2 Weert D2 (O) 1-2
Oranje-Rood D3 Maastricht D2 (O) 1-1
Boxmeer D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-2
Best D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Don Quishoot D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-1
Maastricht D2 (O) Best D2 (O) 0-1
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D4 2-0
Helmond D2 (O) Tegelen D2 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Eindhoven D3 Helmond D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D4 Best D2 (O) 2-1
Boxmeer D2 (O) Weert D2 (O) 1-1
Den Bosch D2 (O) Maastricht D2 (O) 1-0
Oranje-Rood D3 Don Quishoot D2 (O) 3-1
Tegelen D2 Hopbel D2 (O) 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hopbel D2 (O) Eindhoven D3 2-2
Best D2 (O) Tegelen D2 1-3
Don Quishoot D2 (O) Den Bosch D2 (O) 0-1
Weert D2 (O) Oranje-Rood D3 4-3
Helmond D2 (O) Boxmeer D2 (O) 7-0
Maastricht D2 (O) Oranje-Rood D4 0-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Boxmeer D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
Tegelen D2 Oranje-Rood D4 0-6
Eindhoven D3 Best D2 (O) 4-4
Den Bosch D2 (O) Weert D2 (O) 3-1
Oranje-Rood D3 Helmond D2 (O) 1-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D3 2-0
Helmond D2 (O) Den Bosch D2 (O) 3-0
Oranje-Rood D4 Eindhoven D3 1-3
Best D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-1
Tegelen D2 Maastricht D2 (O) 1-2