inloopsessie.png Bestuur_net.png Actie_1.png bestuur_gezellig.png Dames1.png Supporters_1.png dames1.bestwelgeil.jpg Intro_1.png Bestuur_lopen.png Vera_barvrouw.png ella.png tjeerdsmomentje.png
Agenda
20-11
Train de trainer
29-11
ALV 2
9-1
Trouble Shooters Nieuwjaarsborrel
14-1
Don Quititie 2
4-2
Don QuiSki
18-3
Don Quititie 3
21-3
ALV 3
29-4
Batavierenrace
30-4
Train de trainer
6-5
Don Quititie 4
Search
Quicklinks
Matchreports
There are no reports
Latest reactions

D2 Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Neline Reitsma [email protected] 0630977385
Aanvoerder Emmie Schoutens [email protected] 0621948830
Trainer Nick Smit [email protected]
Coach Nick Smit [email protected]

Aankomende Speelronde

donderdag 28 oktober 2021
Thuis Uit Aanvang
Best D2-O Don Quishoot D2-O 20:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oranje-Rood D5 6 15 5 0 1 20 6 0
2 Boxmeer D2 6 13 4 1 1 14 9 0
3 Maastricht D2 6 13 4 1 1 16 13 0
4 MEP D2 6 12 4 0 2 9 7 0
5 Eindhoven D3 6 10 3 1 2 11 5 0
6 Best D2 5 9 3 0 2 10 5 0
7 Oranje-Rood D6 6 9 3 0 3 11 11 0
8 Oss D2 6 7 2 1 3 8 10 0
9 Den Bosch D3 6 7 2 1 3 10 14 0
10 Hopbel D2 6 4 1 1 4 9 15 0
11 Don Quishoot D2 5 3 1 0 4 8 18 0
12 Weert D2 6 0 0 0 6 7 20 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt MHC Best D2 20:30 uit
31 okt Oss D2 10:45 thuis - UniPartners veld
7 nov HV Weert D2 16:00 uit
14 nov MHC Boxmeer D2 14:45 thuis - Veld 2
21 nov HC Oranje Rood D6 15:30 uit
28 nov HC Oranje Rood D5 10:45 thuis - UniPartners veld
13 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D2 n.n.b thuis
20 mrt MHC MEP D2 n.n.b uit
27 mrt SMHC De Hopbel D2 n.n.b thuis
3 apr HC Eindhoven D3 n.n.b uit
10 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 n.n.b uit
24 apr MHC Best D2 n.n.b thuis
8 mei Oss D2 n.n.b uit
15 mei HV Weert D2 n.n.b thuis
22 mei MHC Boxmeer D2 n.n.b uit
29 mei HC Oranje Rood D6 n.n.b thuis
12 jun HC Oranje Rood D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
MEP D2 Eindhoven D3 0-1
Oranje-Rood D6 Oss D2-O 3-0
Boxmeer D2-O Weert D2-O 5-2
Hopbel D2 Den Bosch D3 1-1
Oranje-Rood D5 Best D2-O 1-0
Maastricht D2-O Don Quishoot D2-O 5-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Oss D2-O Oranje-Rood D5 2-1
Weert D2-O Oranje-Rood D6 1-2
Best D2-O Maastricht D2-O 5-1
Don Quishoot D2-O MEP D2 1-3
Eindhoven D3 Hopbel D2 2-0
Den Bosch D3 Boxmeer D2-O 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D5 Weert D2-O 6-1
Eindhoven D3 Den Bosch D3 2-3
Oranje-Rood D6 Boxmeer D2-O 0-1
Hopbel D2 Don Quishoot D2-O 2-4
MEP D2 Best D2-O 1-0
Maastricht D2-O Oss D2-O 3-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D5 0-2
Weert D2-O Maastricht D2-O 1-2
Best D2-O Hopbel D2 4-2
Oss D2-O MEP D2 1-2
Don Quishoot D2-O Eindhoven D3 0-5
Den Bosch D3 Oranje-Rood D6 0-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D6 6-1
Eindhoven D3 Best D2-O 0-1
Maastricht D2-O Boxmeer D2-O 2-2
MEP D2 Weert D2-O 1-0
Don Quishoot D2-O Den Bosch D3 2-3
Hopbel D2 Oss D2-O 0-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Weert D2-O Hopbel D2 2-4
Den Bosch D3 Oranje-Rood D5 2-4
Oranje-Rood D6 Maastricht D2-O 2-3
Boxmeer D2-O MEP D2 4-2
Oss D2-O Eindhoven D3 1-1