bestuur_gezellig.png Intro_1.png inloopsessie.png tjeerdsmomentje.png dames1.bestwelgeil.jpg Dames1.png ella.png Supporters_1.png Actie_1.png Bestuur_lopen.png Vera_barvrouw.png Bestuur_net.png
Agenda
19-2
Wintervoorbereidingstoernooi
22-2
Aanvoerdersoverleg 3
8-3
Bestuursinteresse borrel
15-3
ALV 3
23-4
Batavierenrace
3-5
Aanvoerdersoverleg 4
17-5
ALV 4
19-6
Vrienden van Don Quishoot BBQ
Search
Birthdays
Tim van de Ven
Quicklinks
Matchreports
There are no reports
Latest reactions

H5 De Houthakkers

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Laurens ter Heegde [email protected] +31657730845
Vice-aanvoerder Martijn Oerlemans [email protected]
Trainer Ayla van Bruggen [email protected]
Trainer Gwenn Lauffer [email protected]

Aankomende Speelronde

zondag 7 maart 2021
Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo H4 Uden H2-O
Delta Venlo H6 Heeze H2-O
Don Quishoot H5 Den Bosch H11
Geldrop H4 Oirschot H2-O
Gemert H3-O Civicum H2-O
Liempde H1 Geel-Zwart H4 13:35

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liempde H1 6 18 6 0 0 23 11 0
2 Geldrop H4 6 16 5 1 0 18 7 0
3 Delta Venlo H6 6 13 4 1 1 17 6 0
4 Delta Venlo H4 6 9 3 0 3 20 19 0
5 Oirschot H2 6 9 3 0 3 13 14 0
6 Don Quishoot H5 6 7 2 1 3 18 9 0
7 Civicum H2 6 7 2 1 3 16 13 0
8 Gemert H3 6 7 2 1 3 16 28 0
9 Heeze H2 6 6 2 0 4 8 14 0
10 Den Bosch H11 6 6 2 0 4 9 22 0
11 Geel-Zwart H4 6 4 1 1 4 12 19 0
12 Uden H2 6 3 1 0 5 6 14 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H11 n.n.b thuis
14 mrt C.M.H.C. CIVICUM H2 n.n.b uit
21 mrt HC Gemert H3 n.n.b uit
28 mrt HC Delta Venlo H4 n.n.b thuis
11 apr Hockey Geldrop H4 n.n.b uit
18 apr HC Delta Venlo H6 n.n.b thuis
25 apr Liempde H1 n.n.b uit
16 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H4 n.n.b thuis
30 mei HOCKEY HEEZE H2 n.n.b uit
6 jun HC Oirschot H2 n.n.b thuis
13 jun Hockey Club Uden H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Geel-Zwart H4 Liempde H1 4-5
Civicum H2-O Gemert H3-O 5-2
Oirschot H2-O Geldrop H4 0-2
Uden H2-O Delta Venlo H4 0-2
Den Bosch H11 Don Quishoot H5 1-0
Heeze H2-O Delta Venlo H6 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Liempde H1 Heeze H2-O 4-2
Delta Venlo H6 Oirschot H2-O 5-3
Geldrop H4 Uden H2-O 3-2
Delta Venlo H4 Den Bosch H11 8-3
Gemert H3-O Geel-Zwart H4 4-4
Don Quishoot H5 Civicum H2-O 3-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Civicum H2-O Delta Venlo H4 5-0
Den Bosch H11 Geldrop H4 0-5
Heeze H2-O Geel-Zwart H4 2-0
Oirschot H2-O Liempde H1 2-3
Uden H2-O Delta Venlo H6 1-0
Don Quishoot H5 Gemert H3-O 12-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Gemert H3-O Heeze H2-O 2-0
Delta Venlo H6 Den Bosch H11 5-0
Liempde H1 Uden H2-O 4-0
Geel-Zwart H4 Oirschot H2-O 1-3
Delta Venlo H4 Don Quishoot H5 3-2
WOENSDAG 30 SEPTEMBER 2020
Geldrop H4 Civicum H2-O 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Civicum H2-O Delta Venlo H6 1-2
Den Bosch H11 Liempde H1 1-3
Uden H2-O Geel-Zwart H4 1-2
Oirschot H2-O Heeze H2-O 2-1
Don Quishoot H5 Geldrop H4 0-2
Delta Venlo H4 Gemert H3-O 4-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Geldrop H4 Delta Venlo H4 4-3
Heeze H2-O Uden H2-O 3-2
Geel-Zwart H4 Den Bosch H11 1-4
Gemert H3-O Oirschot H2-O 2-3
Delta Venlo H6 Don Quishoot H5 1-1
Liempde H1 Civicum H2-O 4-2