ella.png dames1.bestwelgeil.jpg Bestuur_achterkant.png Intro_1.png Bestuur_voorkant_2.png Supporters_1.png inloopsessie.png tjeerdsmomentje.png Bestuur_voorkant.png Actie_1.png Dames1.png
Agenda
16-8
Intro Lubbers BBQ
17-8
Intro
5-3
Assepusthers Lustrum Gala
Search
Birthdays
Joris de Groot
Evelien Hopman
Tessa Tuerlings
Quicklinks
Matchreports
There are no reports
Latest reactions

D2 Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Valerie Vos [email protected] 0681092820
Trainer Tjeerd Thomassen [email protected]
Coach Benno Laarhoven [email protected]

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Helmond D2 11 33 11 0 0 39 2 0
2 Oranje-Rood D4 11 19 6 1 4 27 13 0
3 Den Bosch D2 11 18 6 3 2 18 13 3
4 Weert D2 11 17 5 2 4 26 21 0
5 Tegelen D2 11 16 5 1 5 22 19 0
6 Maastricht D2 11 15 4 3 4 11 18 0
7 Eindhoven D3 11 14 4 2 5 22 26 0
8 Best D2 11 14 4 2 5 18 23 0
9 Hopbel D2 11 13 3 4 4 20 20 0
10 Boxmeer D2 11 9 2 3 6 11 25 0
11 Oranje-Rood D3 11 7 3 1 7 17 34 3
12 Don Quishoot D2 11 5 1 2 8 6 23 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D3 Maastricht D2 (O) 4-1
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 8-1
Hopbel D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 1-1
Helmond D2 (O) Weert D2 (O) 3-0
Best D2 (O) Den Bosch D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Boxmeer D2 (O) 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D2 (O) Oranje-Rood D4 3-2
Don Quishoot D2 (O) Best D2 (O) 2-0
Maastricht D2 (O) Helmond D2 (O) 0-6
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D3 1-4
Oranje-Rood D3 Tegelen D2 0-5
Weert D2 (O) Hopbel D2 (O) 3-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Best D2 (O) Weert D2 (O) 1-3
Oranje-Rood D4 Don Quishoot D2 (O) 3-0
Tegelen D2 Den Bosch D2 (O) 1-1
Hopbel D2 (O) Helmond D2 (O) 1-3
Boxmeer D2 (O) Maastricht D2 (O) 0-1
Eindhoven D3 Oranje-Rood D3 2-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Maastricht D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-2
Helmond D2 (O) Best D2 (O) 3-0
Don Quishoot D2 (O) Tegelen D2 0-2
Oranje-Rood D3 Boxmeer D2 (O) 1-2
Den Bosch D2 (O) Eindhoven D3 2-0
Weert D2 (O) Oranje-Rood D4 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Boxmeer D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-2
Eindhoven D3 Don Quishoot D2 (O) 3-1
Oranje-Rood D3 Maastricht D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Weert D2 (O) 1-2
Best D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D4 Helmond D2 (O) 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Don Quishoot D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-1
Helmond D2 (O) Tegelen D2 3-0
Maastricht D2 (O) Best D2 (O) 0-1
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D4 2-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Eindhoven D3 Helmond D2 (O) 0-3
Den Bosch D2 (O) Maastricht D2 (O) 1-0
Boxmeer D2 (O) Weert D2 (O) 1-1
Tegelen D2 Hopbel D2 (O) 1-3
Oranje-Rood D4 Best D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D3 Don Quishoot D2 (O) 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Helmond D2 (O) Boxmeer D2 (O) 7-0
Hopbel D2 (O) Eindhoven D3 2-2
Best D2 (O) Tegelen D2 1-3
Weert D2 (O) Oranje-Rood D3 4-3
Maastricht D2 (O) Oranje-Rood D4 0-0
Don Quishoot D2 (O) Den Bosch D2 (O) 0-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch D2 (O) Weert D2 (O) 3-1
Eindhoven D3 Best D2 (O) 4-4
Oranje-Rood D3 Helmond D2 (O) 1-5
Tegelen D2 Oranje-Rood D4 0-6
Boxmeer D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D3 2-0
Oranje-Rood D4 Eindhoven D3 1-3
Tegelen D2 Maastricht D2 (O) 1-2
Helmond D2 (O) Den Bosch D2 (O) 3-0
Best D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-1
VRIJDAG 22 NOVEMBER 2019
Weert D2 (O) Eindhoven D3 2-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Maastricht D2 (O) Weert D2 (O) 3-2
Eindhoven D3 Tegelen D2 0-6
Den Bosch D2 (O) Hopbel D2 (O) 4-2
Don Quishoot D2 (O) Helmond D2 (O) 0-2
Boxmeer D2 (O) Oranje-Rood D4 0-2
Oranje-Rood D3 Best D2 (O) 3-4
ZONDAG 1 MAART 2020
Weert D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 6-0
ZONDAG 8 MAART 2020
Den Bosch D2 (O) Oranje-Rood D3 0-1
Don Quishoot D2 (O) Maastricht D2 (O) 0-1