kanniballen.awesometeam.jpg Actiefoto.jpg bier!.jpg gala.jpg Actiefoto en chillbeentjes.jpg Teamfoto D3.jpg actie assie.jpg bestuursfoto1617geil-header.jpg dames1.bestwelgeil.jpg dames.goal.jpg unnamed.jpg pieter.metzijnknieopen.jpg heren1.jpg bierpong.jpg
Agenda
13-7
Fiesta La Mancha
Zoeken
Vandaag jarig
Sven Thijsen
Handige links
Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Contactgegevens


Contactgegevens van het bestuur 2015-2016
Voorzitter Ruben van Dijk voorzitter@donquishoot.nl
tel: +31 6 83972007
Secretaris Marrit Welten secretaris@donquishoot.nl
tel: +31 6 48146573
Penningmeester Jasmijn Haverhals penningmeester@donquishoot.nl
tel: +31 6 22894693
Wedstrijdsecretaris Bas Merkens wedstrijdsecretaris@donquishoot.nl
tel: +31 6 12373265
Vice-Voorzitter Victor van Dongen vicevoorzitter@donquishoot.nl
tel: +31 6 24412166
Externe betrekkingen Trudie Bosse extern@donquishoot.nl
tel: +31 6 13324435



Contactgegevens van de aanvoerders 2015-2016
Team Aanvoerder(s) Contact
Dames 1 Flavia van Tilburg flaviavtilburg@gmail.com
Dames 2 Marieke Schemkes mariekeschemkes@live.nl
Dames 3 (Goaldiggers) Yvon Geurts yvongeurts@hotmail.com
Dames 4 (Assepushters) Mirte van Weert m.v.weert@student.tue.nl
www.assepushters.nl
Dames 5 (Scorepioenen) Yael Lubbers
yaellubbers@hotmail.com
Dames 6 (Fantasticks) Kim Koreman xkimzoe@gmail.com
Dames 7 (Troubleshooters) IJfke Broeckaert ijfke3@hotmail.com
Dames 8 (Stick d'r in) Renate Boshoven renateboshoven@hotmail.com
Heren 1 Marijn Kruysse marijnkruysse@hotmail.com
Heren 2 (De Joepies) Sander Mulder S.a.h.mulder@student.tue.nl
Heren 3 (Kanniballen) Pieter Ramaekers pieterramaekers29@gmail.com
www.kanniballen.nl
Heren 4 (Houthakkers) Tobias Bevelander t.s.bevelander@student.tue.nll
Heren 5 (ESHG) Lucas Hoogelander l.k.hoogelander@gmail.com
Heren 6 Jos Scholte j.g.a.scholte@student.tue.nl